Wpływ faktury podłogi Quick-Step na wnętrze Twojego domu

Wygląd Twojej podłogi zależy nie tylko od jej rodzaju. Równie istotne są tutaj faktura i wykończenie. Poniżej przedstawiamy popularne faktury podłóg oraz ich wpływ na wygląd wnętrza domu.

Więcej niż się wydaje

Quick-Step silverfrost

Lubisz nowoczesne wnętrza? Wybór matowej powierzchni pozwoli nadać wnętrzu pożądany współczesny wygląd. Natomiast powierzchnie szczotkowane wyglądają na wiekowe i dobrze pasują do wnętrz rustykalnych. Chcesz połączyć to, co najlepsze w obu rodzajach podłóg? Powierzchnie typu Silverfrost stanowią mieszankę matu i połysku, nadającą podłodze ekskluzywny wygląd.


Fazowanie

Quick-Step grooves

Podłoga z rowkami czy bez rowków? To ważna decyzja, która ma szczególny wpływ na wnętrze Twojego domu. Podłogi laminowane Quick-Step są dostępne w wersjach z rowkami i bez rowków. Jeśli zdecydujesz się na rowki w kształcie litery „v”, pomieszczenie nabierze głębi. Wybór gładkiej podłogi bez rowków sprawi, że wnętrze wyda się bardziej harmonijne. Zobacz różne rodzaje fazowania i skorzystaj z pomysłów.


Stylowe wykończenie

Quick-Step sawcuts

Wybór odpowiedniej faktury doda charakteru Twojej podłodze. Na przykład ręcznie obrabiane faktury odtwarzają autentyczny wygląd ręcznie wykonywanych podłóg. Czy wnętrze Twojego domu jest urządzone w stylu rustykalnym? Jeśli tak, pamiętaj, by podłoga wyglądała na postarzoną i posiadała ślady po cięciu piłą. Bez względu na to, jaką fakturę podłogi wybierzesz, pamiętaj o jej wpływie na całość wnętrza - Doradca w dziedzinie podłóg Quick-Step pomoże Ci zobaczyć, jaki rodzaj faktury najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Top