Wybór idealnej podłogi do pokoju dziecka

Spodziewacie się narodzin dziecka? Gratulacje! Prawdopodobnie wybraliście już imię. Zaczęliście gromadzić pieluszki, chusteczki i ubranka. Ale jak Wam idzie urządzanie pokoju dziecka? Wybór idealnej podłogi do pokoju dziecka jest trudniejszy niż myślicie. Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą w wyborze odpowiedniej podłogi.Ktoś tu nabrudził

Pieluszki, mleko, jedzenie dla niemowląt... wszystko to może zostawić trudne do usunięcia plamy. Podobnie jest z farbą i kredkami w rękach dzieci. Jeżeli szukacie idealnego pokrycia podłogowego do pokoju dziecka, powinniście wybrać powierzchnię wodoodporną i łatwą w czyszczeniu. Szczelna powierzchnia i powłoka ochronna są niezbędne do stworzenia wytrzymałej podłogi do pokoju dziecka.

Cisza jest złotem

Może o tym jeszcze nie pomyśleliście, ale wyciszenie podłogi robi wielką różnicę. Wybór podłogi tłumiącej dźwięki, w połączeniu z solidnym podkładem, może zapobiec budzeniu dziecka podczas wchodzenia do pokoju... lub próby zostawienia malucha samego.

Ciepły dom

Chcesz, aby Twoja podłoga była przytulna i ciepła. Jej powierzchnia powinna zachęcać do raczkowania lub chodzenia boso. Zastanów się nad ogrzewaniem podłogowym i w razie potrzeby dostosuj do niego wybór podłogi. Pomyśl o materiałach pochłaniających i przewodzących ciepło.


Rodzaje podłóg Quick-Step odpowiednich dla dzieci

Podłogi laminowane Quick-Step łączą powyższe cechy, dając szeroki wybór wykończeń. Bez względu na to czy szukasz nowoczesnej, designerskiej podłogi czy wolisz styl retro, u nas znajdziesz odpowiednią podłogę do pokoju swojego dziecka. Wejdź w zakładkę Podłogi laminowane na naszej stronie internetowej, aby znaleźć idealną podłogę dla swojej pociechy.
Top