Quick-Step – Dlaczego warto wybrać podłogi laminowane na zatrzask

Podłogi laminowane na zatrzask to idealny wybór dla osób szukających podłogi trwałej, szybkiej w montażu i niedrogiej. Quick-Step przedstawia trzy powody, dla których podłogi na zatrzask to strzał w dziesiątkę.

Quick-Step Uniclic installation

Uniclic

1. Skorzystaj z opatentowanej technologii

Znane na całym świecie, opatentowane systemy montażu na zatrzask Quick-Step Uniclic i Uniclic Multifit oferują solidną i trwałą metodę instalacji podłóg laminowanych. Profile pióro-wpust zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają demontaż podłogi w razie przeprowadzki.

2. Zrób to sam

Dzięki systemom zatrzasków Uniclic i Uniclic Multifit, instalacja podłogi laminowanej to bułka z masłem. Pod warunkiem, że nie masz dwóch lewych rąk, z pewnością potrafisz zainstalować własną podłogę, kiedy tylko chcesz i gdzie tego chcesz.

Obejrzyj filmik instruktażowy i zrób to sam!


3. Zrób to szybciej

Czas to pieniądz. System zatrzasków pozwala oszczędzić nawet do trzydziestu procent czasu instalacji. Bez względu na to czy kładziesz podłogę samodzielnie, czy korzystasz z pomocy montera, podłoga laminowana Quick-Step gwarantuje szybki efekt w doskonałej cenie.
Top