Jak czyścić podłogę laminowaną Quick-Step

Podłogi laminowane Quick-Step są zaprojektowane nie tylko po to, by ładnie wyglądały, ale także po to, by były łatwe do utrzymania w czystości. Ich uszczelniona powierzchnia laminowana pomaga zapobiegać alergiom i może być czyszczona na sucho mopem Quick-Step z mikrowłókien. Do dokładniejszego czyszczenia można także użyć lekko zwilżonego mopa.

Jak utrzymać podłogę laminowaną w czystości

Zalecamy czyszczenie podłogi laminowanej na sucho przy użyciu mopa Quick-Step z mikrowłókien. Od czasu do czasu można także użyć lekko zwilżonego mopa.

Zestaw do czyszczenia Quick-Step

Praktyczny i łatwy w użyciu zestaw do czyszczenia Quick-Step składa się z uchwytu mopa z regulowaną rączką, mopa ze spieralnych mikrowłókien i butelki środka czyszczącego Quick-Step. Mopa można używać na sucho lub po lekkim zwilżeniu.

Osobno dostępne także:

  • mop Quick-Step 
  • środek czyszczący Quick-Step 750 ml 
  • środek czyszczący Quick-Step 2 l

Jak naprawiać podłogę laminowaną

Lekkie uszkodzenia można łatwo naprawiać w pierwotnym kolorze przy użyciu zestawu naprawczego Quick-Step. Wystarczy po prostu odtworzyć kolor uszkodzonych desek, używając jednego z siedmiu kawałków wosku, które zostały tak dobrane, aby pasowały do wszystkich kolorów Quick-Step.

Zestaw do naprawy Quick-Step

Ten specjalny zestaw do naprawy zawiera nóż do wytapiania, grzebień do czyszczenia i siedem bloczków wosku, umożliwiających otrzymanie wszystkich kolorów podłogi.

Top