Dlaczego podłoga laminowana imitująca pokład statku to idealny wybór do Twojej łazienkiWybór idealnej podłogi do łazienki to nie tylko kwestia dopasowania kolorów i stylów. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wilgoć lub ciepło działa na podłogę? Kolekcja Quick-Step Lagune podejmuje to trudne wyzwanie i sprawia, że podłoga w Twojej łazience przywodzi na myśl pokład statku.

Wodoodporna

Wilgoć i ciepło mogą powodować wybrzuszenia podłogi i prowadzić do jej szybkiego zużycia. Wodoodporna płyta nośna podłóg z kolekcji Quick-Step Lagune zapewnia doskonałą ochronę przed wilgotnym środowiskiem łazienki. Kauczukowa listwa antypoślizgowa zwiększa przyczepność i chroni przed poślizgnięciem podczas wychodzenia spod prysznica lub z wanny.

Kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym

W łazience uczucie ciepła i komfortu pod stopami to prawdziwa przyjemność. W podłodze laminowanej Lagune można zamontować dowolny rodzaj ogrzewania podłogowego, o ile zastosuje się odpowiedni podkład.


Jak na pokładzie statku

Kolekcja Lagune oferuje szeroki wybór stylów i zestawów kolorystycznych, od szarego drewna tekowego po czarny lakierowany palisander. Każda z podłóg wnosi do wnętrza łazienki charakterystyczny urok pokładu statku. W połączeniu z 25-letnią gwarancją Twoje kauczukowe podkłady zapewnią stylowy wygląd i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
Top