Podłoga laminowana o wyglądzie skóry

Podłogi laminowane nie tylko imitują prawdziwe drewno, ale też fascynują odważnym wyglądem skóry. Sprawdź, dlaczego warto upiększyć wnętrze takim unikalnym stylem.


Elegancki wygląd skóry

Najwyższa jakość, komfort, niezrównany i niepowtarzalny wygląd: podłogi laminowane o wyglądzie skóry łączą wygodę i przytulność z wyjątkowością i luksusem. Co więcej, dzięki odpowiednim kolorom wnętrze domu staje się uosobieniem stylu. Przyjrzyj się na przykład jasnym i ciemnym kaflom skórzanym z kolekcji podłóg laminowanych Quick-Step Arte.

Dla odważnych

Ośmiel się zejść z wytyczonej trasy. Kafle podłogowe o wyglądzie skóry to idealny wybór, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego. Są dostępne w ciepłych i przyjemnych barwach, a często także w bardzo dużych rozmiarach. Quick-Step oferuje największe kafle o długości i szerokości wynoszących aż 62,4 cm. Są doskonałe do wszystkich wnętrz!


Błyskawiczny montaż

Jesteś majsterkowiczem? W takim razie masz szczęście. Dzięki opatentowanemu systemowi Uniclic skóropodobne podłogi laminowane Quick-Step są bardzo łatwe w montażu. Proste zatrzaski umożliwiają samodzielne układanie. Co więcej, jako dowód najwyższej jakości wykonania, kafle są objęte aż 25-letnią gwarancją. To świetny interes, chyba nie zaprzeczysz?
Top