Laminowane podłogi Quick-Step spełniają oczekiwania osób niepełnosprawnych

Zainstalowanie poręczy, poszerzenie drzwi lub zastąpienie schodów podjazdami... To tylko kilka niewielkich ulepszeń, które mają ogromne znaczenie w codziennym życiu osób niepełnosprawnych. Czy zastanawialiście się nad tym, jak dużą rolę może w takich wypadkach odgrywać dobór odpowiedniej podłogi?


Quick-Step flooring, perfect for people with disabilities

Wyzwania

Osoby z zaburzeniami mobilności preferują podłogi antypoślizgowe. To fakt. Poza tym laski, wózki inwalidzkie i balkoniki potrafią szybciej doprowadzić do zużycia podłogi i obniżają jej trwałość. Aby zapobiec powstawaniu rys i plam, często wymagana jest dodatkowa konserwacja.

Laminowane podłogi Quick-Step to idealne rozwiązanie

Quick-Step oferuje osobom niepełnosprawnym szeroką gamę podłóg laminowanych, które pasują do każdego wnętrza. Podłogi laminowane są łatwe w instalacji i bardzo wytrzymałe. To sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących bezpieczeństwa i trwałego komfortu.


Kilka przydatnych wskazówek

Powierzchnia odporna na zarysowania, na przykład warstwa Scratch Guard stosowana przez Quick-Step, zapobiegnie powstawaniu rys na laminowanej powierzchni. W połączeniu z najwyższej jakości wnętrzem z płyty HDF podłoga zyskuje najlepszą możliwą ochronę przed działaniem wózków inwalidzkich lub balkoników.

Ponadto laminat Quick-Step jest odporny na zachlapania. Dzięki wytrzymałemu, wodoodpornemu systemowi zatrzasków rozlane płyny lub wilgoć nie dostają się pomiędzy lub pod deski laminatu.


Gwarancja 25 lat

Dobra podłoga to trwała podłoga. Dlatego wszystkie podłogi Quick-Step posiadają 25-letnią gwarancję. Dzięki temu ich użytkownicy mogą skupić się na innych rzeczach i cieszyć się życiem, niezależnie od ograniczeń.
Artykuły powiązane
10.12.2012
08.12.2012
15.10.2012
15.09.2012
Top