Quick-Step Exquisa – podłogi laminowane imitujące płytki ceramiczne

Podłogi z płytek ceramicznych nadal są częstym wyborem do nowoczesnych wnętrz. Dodają klasy każdemu pomieszczeniu. Jednak płytki ceramiczne są drogie, a ich układanie jest czasochłonne. Podłogi laminowane Quick-Step Exquisa stanowią doskonałą alternatywę dla płytek.


Antyczna Grecja

Płytki ceramiczne są znane od czasów starożytnej Grecji. Nikogo nie dziwi, że przetrwały dwa i pół tysiąca lat (r)ewolucji w sztuce i projektowaniu. Od wieków podłogi z płytek ceramicznych są synonimem wytrzymałości i wyszukanego stylu.

Exquisa

Podłogi laminowane Quick-Step z kolekcji Exquisa są dostępne w trzech wzorach, stanowiących doskonałą alternatywę dla klasycznych podłóg z płytek ceramicznych. Bogaty wybór odcieni bieli, jasnych i ciemnych kolorów pozwoli na dopasowanie płytek do każdego wnętrza.

Dodatkowe zalety

Dzięki podłodze laminowanej Exquisa uzyskasz piękne wykończenie oraz wzory charakterystyczne dla podłogi z kafli ceramicznych, bez konieczności poświęcania funduszy i czasu na kładzenie klasycznych płytek podłogowych. System Uniclic Multifit umożliwia sprawny i łatwy montaż, a po zamontowaniu podłoga laminowana jest zaskakująco łatwa w utrzymaniu. Mówiąc krótko, laminat Quick-Step Exquisa łączy w sobie to co najlepsze w obu rodzajach podłóg!


Top