Pięć powodów, dla których pokochasz podłogi laminowane Quick-Step

Zaletom podłóg laminowanych dorównuje jedynie ich szeroki wachlarz dostępnych wersji. Zachęcamy do lektury naszego artykułu, który wyjaśnia, dlaczego Quick-Step udziela do 25 lat gwarancji na nowe podłogi laminowane!

1. Bogaty wybór

Bez problemu znajdziesz idealną podłogę do swojego wnętrza w naszej szerokiej palecie kolorów i stylów, nowoczesnych i tradycyjnych rodzajów kafli i (szerokich, małych lub bardzo dużych) desek.


2. ‎Łatwy montaż

Dzięki opatentowanemu systemowi Uniclic, który zyskał sławę na całym świecie, montaż podłogi laminowanej jeszcze nigdy nie był tak łatwy, nawet w najwęższych zakamarkach pomieszczenia. System ten jest dużo bardziej wytrzymały od innych systemów oraz zaskakująco łatwy i szybki w montażu.

3. Łatwość konserwacji

Dzięki laminatowi Quick-Step utrzymanie podłogi w czystości jest naprawdę proste. Uszczelniona powierzchnia zapobiega osadzaniu się na powierzchni brudu i zarazków Płyty nośne o wysokiej odporności na wodę oraz wytrzymały system zatrzasków zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią, na przykład rozlaniem napojów*.

4. Spraw sobie ogrzewanie podłogowe

Deski laminowane Quick-Step zapewniają wrażenie ciepła i umożliwiają montaż ogrzewania i chłodzenia podłogowego, jeśli zamontuje się je na odpowiednim podkładzie i wysokości. Komfort dla Twoich stóp!


5. Żyj pełnią życia

Każda płyta laminowana Quick-Step została pokryta dodatkową warstwą ochronną Scratch Guard, dzięki czemu podłogi są nawet dziesięciokrotnie bardziej odporne na zarysowania. Najwyższa jakość wykonania głównych płyt laminatu również przyczynia się do ochrony powierzchni podłogi. Poza tym kolory podłogi laminowanej nie wyblakną pod wpływem światła słonecznego, nawet po długim czasie, co oznacza, że możesz wielokrotnie zmieniać umeblowanie pokoju.

Gotowy do działania?

Poproś o przesłanie bezpłatnej broszury pocztą elektroniczną lub tradycyjną i znajdź montera w swojej okolicy.

*To rozwiązanie nie jest dostępne w przypadku podłóg laminowanych Creo i Classic.

Top