Sosnowe podłogi laminowane: delikatny akcent na długie lata

Zgadnij, kto wrócił? Zgadza się: drewno sosnowe. Chcesz mieć podłogę z materiału przyjemnego i miękkiego, jak drewno sosnowe, ale trwałego na długie lata? Przyjrzyj się naszym sosnowym podłogom laminowanym.Delikatne i wytrzymałe

Ciepłe i modne. Takie w skrócie jest drewno sosnowe. Jednak podobnie jak świerk, sosna to drewno miękkie. Sosna naturalna Quick-Step to podłoga łącząca dekoracyjne walory prawdziwego drewna sosnowego z praktycznymi zaletami podłóg laminowanych: łatwością utrzymania, optymalną odpornością na zarysowania i, co najważniejsze, odpowiednią twardością. Innymi słowy sosnowa podłoga laminowana to inwestycja na długie lata.

Nowoczesny styl

Sosnowa podłoga laminowana i skandynawskie wzornictwo – naprawdę wyjątkowe połączenie! Naturalny wygląd sosny sprawia, że doskonale komponuje się z nowocześnie wykończonym wnętrzem. Pamiętaj jednak, że kluczem jest prostota i minimalizm.

 

Imponujące walory

Sosnowe podłogi laminowane Quick-Step należą do nowej kolekcji 16 eleganckich wzorów Impressive Ultra. Odkryj unikalną teksturę, harmonijne rowki oraz innowacyjne powłoki wodoodporne.

Chcesz zobaczyć, jak sosna komponuje się z wnętrzem Twojego domu? Wypróbuj wyszukiwarkę podłóg Quick-Step.

Top