Podłoga laminowana o powierzchni 8 000 m² Quick-Step Largo na Juventus Stadium

We wtorek 5 listopada w Turynie dojdzie do długo oczekiwanej konfrontacji pomiędzy drużynami Galacticos (Real Madryt) i La Vecchia Signora (Juventus). Mecz, zaplanowany na czwarty dzień tegorocznych rozgrywek piłkarskiej Ligii Mistrzów UEFA, zostanie rozegrany na nowym stadionie Juventus Stadium. Jedną z gwiazd wieczoru – oprócz Christiana Ronaldo czy Andrei Pirlo – będzie bez wątpienia laminowana podłoga Quick-Step Largo o powierzchni 8 000 m² położona w holach i restauracjach na terenie stadionu.

Żegnaj Delle Alpi

W latach dziewięćdziesiątych Stadio Delle Alpi w Turynie był tłem dla niezapomnianych chwil w historii sportu. Juventus, który ma na swoim koncie dwa mistrzostwa serii A oraz jeden puchar Ligii Mistrzów, był zdecydowanie jedną z najświetniejszych drużyn dekady. W 2003 r. drużyna opracowała plan budowy nowego stadionu. Pięć lat później rozpoczęła się rozbiórka stadionu Delle Alpi, a 8 września 2011 r. wreszcie otwarto nowy Juventus Stadium.

Quik-Step uczestniczy w sukcesie

Architekci Hernando Suarez i Gino Zavanella sprostali wyzwaniu zaprojektowania stadionu mieszczącego 45 666 osób. Wraz z kierownictwem drużyny wybrali projekt odzwierciedlający wielkość i historię tego klubu piłkarskiego. Projekt obejmował również montaż 8 000 m² podłogi laminowanej Quick-Step largo w holach, salach spotkań i restauracjach na terenie stadionu.

Podłoga laminowana Largo

Idealnie sprawdzająca się na dużych powierzchniach użyteczności publicznej, podłoga laminowana z dużych desek, trafnie nazwana Largo, potęguje wrażenie przestrzenności w salach spotkań i holach Juventus Stadium. Dzięki zaawansowanemu wykończeniu Scratch Guard podłoga laminowana Scratch Guard bez problemu wytrzyma napór tysięcy osób odwiedzających stadion każdego tygodnia. Co więcej, zmywanie brudu lub śladów po świętowaniu kolejnego zwycięstwa to pestka dzięki łatwej w utrzymaniu powierzchni.


Top