Laminowane podłogi z klonu: kremowe - naturalny urok

Charakterystyczne, kremowe wzory drewna klonowego ożywią każde pomieszczenie lub wnętrze powiewem świeżości i naturalności.Klon

Nietrudno zauważyć, że drewno klonowe jest wszędzie. Mimo że większość odmian klonu pochodzi z Azji, drzewa te można znaleźć na całej półkuli północnej. Liść klonu ozdabia kanadyjską flagę, mnóstwo osób zajada się syropem klonowym, a drewno klonowe często jest wykorzystywane do produkcji instrumentów muzycznych.

Od kręgielni po salon

Z uwagi na jego wytrzymałość i twardość drewno klonowe jest często wykorzystywane jako powierzchnia torów w kręgielniach. Jednak zalety klonu nie kończą się na praktyczności. Drewno klonowe jest też wyjątkowo popularne wśród dekoratorów wnętrz. Charakterystyczna jasna, kremowa paleta doskonale komponuje się z rozmaitymi stylami wnętrz.


Laminat klonowy

Tak jak w przypadku wszystkich podłóg drewnianych deski z litego klonu mogą być kosztowne. Co więcej, układanie klasycznej podłogi z litego drewna twardego to bardzo czasochłonne zadanie. Na szczęście dostępna jest alternatywa, dzięki której nie trzeba dużo płacić za urok i elegancję klasycznej podłogi z klonu.

Wzory klonu w seriach podłóg laminowanych Quick-Step Classic oraz Creo oferują wszystkie korzyści: łatwość montażu i praktyczność podłogi laminowanej oraz kremową barwę prawdziwego klonu. Podobnie jak inne jaśniejsze odcienie, również klon może naprawdę rozświetlić pomieszczenie. Laminowane deski tworzą świeżą atmosferę, dzięki której na pierwszy plan wysuwają się inne elementy wnętrza, takie jak ściany czy meble.

Top