Surowy wygląd betonu, zalety laminatuIndustrialny charakter betonowych podłóg przyciąga wielu zwolenników nowoczesnego designu. Niestety bardzo często zniechęcają ich minusy zastosowania tego rozwiązania. Quick-Step łączy to, co najlepsze w obu rodzajach podłóg - wygląd betonu oraz wykończenie z laminatu, gwarantujące łatwość użytkowania.

Reaktywacja betonu

Betonowe podłogi bez wątpienia są znowu modne. Ich minimalistyczny wygląd dodaje elegancji i charakteru nowoczesnym wnętrzom.. Odcień podłogi to kwestia całkowicie indywidualna. Jednak wiele osób zastanawia się, czy dać się ponieść swojej miłości do betonu. Betonowa podłoga jest raczej zimna i twarda w dotyku, a do tego może pękać. Mogą się również pojawić przebarwienia i ubytki.

Ciepła, ale o industrialnym charakterze

Nie chcesz rezygnować z marzenia o industrialnej podłodze, ale nie podobają Ci się podłogi zimne i twarde? Quick-Step ma przyjemność przedstawić rozwiązanie idealne. Podłoga laminowana o wyglądzie betonu, na przykład jasnoszara podłoga laminowana Impressive, to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu. Ten rodzaj laminatu to połączenie minimalistycznego wyglądu betonu z ciepłem drewna. Struktura drewna sosnowego jest nie tylko widoczna, ale także wyczuwalna w dotyku. To właśnie sprawia, że laminowane podłogi o wyglądzie betonu są tak wyjątkowe.


Błyskawiczny montaż i wykończenie

Dlaczego laminat? Ponieważ jest tak łatwy w montażu i czyszczeniu. W kwestii urządzania masz nieograniczone możliwości: meble vintage, akcenty fluorescencyjnych kolorów... Odważnie i zgodnie z najnowszymi trendami lub w stylu retro - podłoga laminowana o wyglądzie betonu sprawdzi się w połączeniu z każdym stylem.

Nie możesz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała Twoja nowa jasnoszara podłoga drewniana o wyglądzie drewna i betonu? Możesz śmiało skorzystać z naszego Doradcy w dziedzinie podłóg!