Surowy wygląd betonu, zalety laminatu lub winylu


Industrialny charakter betonowych podłóg przyciąga wielu zwolenników nowoczesnego designu. Niestety bardzo często zniechęcają ich minusy zastosowania tego rozwiązania. Quick-Step łączy wszystko, co najlepsze: wygląd podłóg betonowych z charakterystyką i łatwością użycia produktów laminowanych i winylowych.

Poznaj wszystkie betonowe podłogi laminowane i winylowe

Reaktywacja betonu

Betonowe podłogi bez wątpienia są znowu modne. Ich minimalistyczny wygląd dodaje elegancji i charakteru nowoczesnym wnętrzom.. Odcień podłogi to kwestia całkowicie indywidualna. Jednak wiele osób zastanawia się, czy dać się ponieść swojej miłości do betonu. Betonowa podłoga jest raczej zimna i twarda w dotyku, a do tego może pękać. Mogą się również pojawić przebarwienia i ubytki.

Ciepła, ale o industrialnym charakterze

Nie chcesz rezygnować z marzenia o industrialnej podłodze, ale nie podobają Ci się podłogi zimne i twarde? Quick-Step ma przyjemność przedstawić rozwiązanie idealne. Podłoga laminowana o wyglądzie betonu, na przykład jasnoszara podłoga laminowana Impressive, to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu. Ten rodzaj laminatu to połączenie minimalistycznego wyglądu betonu z ciepłem drewna. Struktura drewna sosnowego jest nie tylko widoczna, ale także wyczuwalna w dotyku. To właśnie sprawia, że laminowane podłogi o wyglądzie betonu są tak wyjątkowe.

 

Wolisz ciepłą i miękką podłogę winylową zamiast paneli laminowanych? Nie ma problemu! Nasze luksusowe podłogi winylowe dostępne są również w przepięknej, nowoczesnej wersji o wyglądzie betonu. Winyl w kolorze Minimalistyczny jasno szary lub Wyrazisty średnio szary stanowi atrakcyjną wizualnie alternatywę dla betonu. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji udało się uzyskać niezwykle realistyczny efekt przypominający minimalistyczny wygląd prawdziwych podłóg betonowych.

 

Poznaj wszystkie betonowe podłogi laminowane i winylowe

 

Błyskawiczny montaż i wykończenie

Po co wybierać między laminatem a winylem? Ponieważ jest tak łatwy w montażu i czyszczeniu. W kwestii urządzania masz nieograniczone możliwości: meble vintage, akcenty fluorescencyjnych kolorów... Odważnie i zgodnie z najnowszymi trendami lub w stylu retro - podłoga laminowana o wyglądzie betonu sprawdzi się w połączeniu z każdym stylem.

Artykuły powiązane
21.06.2016
08.07.2015
14.06.2017
Top