Technologia Uniclic do podłóg laminowanych – dla zapewnienia szybkiego i łatwego montażu

Montaż Podłogi Quick-Step przebiega w mgnieniu oka dzięki cieszącemu się powszechnym uznaniem opatentowanemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit. Obydwa systemy są bardzo przyjazne dla użytkownika, zapewniając znacznie większą szybkość montażu i wytrzymałość połączeń niż konkurencyjne rozwiązania. Dzięki nim montaż nowej podłogi jest naprawdę łatwy, nawet w najmniejszych narożnikach pomieszczenia i pod drzwiami.

Uniclic

Logo Uniclic Multifit

Jest naprawdę szybki

Konstrukcja systemu Uniclic sprawia, że montaż długich desek nigdy nie był szybszy i łatwiejszy.

Jest naprawdę łatwy

Po prostu połączcie swoje deski przy użyciu metody, która Wam najbardziej odpowiada i uniemożliwia uszkodzenie paneli podłogowych. Nawet jeśli będziecie chcieli ponownie położyć deski, system Uniclic ułatwia ich unoszenie i ponowny montaż w razie potrzeby.

Osoba montująca jest prawo- czy leworęczna? To nie ma znaczenia.

Niezależnie od tego, w którym rogu pomieszczenia rozpoczniecie układanie podłogi, Wasze zadanie zawsze się powiedzie. To Wy wybieracie kierunek, w którym chcecie pracować: od lewej do prawej, czy odwrotnie; Uniclic to rozwiązanie idealne dla prawo- i leworęcznej osoby.

Brak szczelin

Przy systemie Uniclic powstawanie szczelin jest niemal niemożliwe. Pomaga to utrzymać podłogę w czystości, gdyż brud nie ma prawie żadnej szansy, by wniknąć między panele.

Perfekcyjne wypoziomowanie

Panele nie mogą się przesuwać względem siebie, ponieważ pióro idealnie pasuje do wpustu. Dzięki temu uzyskuje się podłogę bez różnic w wysokości, co uniemożliwia ścieranie i niszczenie krawędzi panelu.

Podłoga przeprowadza się z Wami

Przeprowadzacie się? Żaden problem. Podłogę można łatwo zdemontować, a następnie zamontować w innym miejscu. Łączenie i rozłączanie paneli to dziecinna igraszka. Po ponownym ułożeniu Wasza podłoga zachowa swoją pierwotną wytrzymałość. Od razu poczujecie się jak w domu.

Metoda 1: obrócić i zatrzasnąć

Wystarczy połączyć ze sobą panele na zatrzask na dłuższych i krótszych krawędziach desek.

Metoda 2: wsunąć w poziomie

Idealna do trudno dostępnych narożników. W odróżnieniu od większości innych podłóg deski Quick-Step mogą być łączone w poziomie. Ma to ogromne znaczenie przy montażu ostatniego rzędu paneli i w miejscach, gdzie trudne lub niemożliwe jest przekręcenie paneli – na przykład pod ościeżnicami drzwi lub elementami grzewczymi.

Metoda 3: dosunąć i zatrzasnąć

Połączyć panele na zatrzask dłuższymi krawędziami, dosunąć krótszą krawędź deski do poprzedniego panelu i docisnąć. Ta metoda została opracowana specjalnie dla gamy produktów Quick-Step Exquisa.Obejrzyjcie wideo

Przekonajcie się sami, jak łatwo jest ułożyć podłogę Quick-Step, oglądając nasze wideo z instrukcją montażu.

Top