Rozmiar ma znaczenie: sekretne zalety bardzo dużych desek laminowanych

Tęsknisz za przestronnym i eleganckim wnętrzem? Sprawdź trzy zalety bardzo dużych desek laminowanych i uwolnij pełny potencjał wnętrza Twojego domu.


Stwórz przestrzeń

Nawet najmniejszy pokój może wydawać się większy dzięki odpowiednio dobranej podłodze. Jedną z głównych zalet długich desek jest to, że dodają głębi i zmieniają sposób postrzegania przestrzeni.

Ale rozmiar nie jest jedyną rzeczą, która ma znaczenie. Kierunek ułożenia desek podłogowych również wpływa na ogólny wygląd i atmosferę pomieszczenia. Na przykład deski położone wszerz sprawiają, że pokój wydaje się szerszy. Inne triki? Ułóż deski równolegle do najdłuższej ściany.

Do nowoczesnych wnętrz

Wybrany przez Ciebie styl desek podłogowych będzie miał istotny wpływ na wnętrze Twojego domu. Długie deski mają klasę i jakość oraz idealnie pasują do nowoczesnego stylu. Miej odwagę wybrać elegancką podłogę o wyszukanych i naturalnie ciemnych kolorach (orzech, drewno egzotyczne itp.). Również ciemna podłoga w zestawieniu z jasnymi ścianami sprawi, że pokój wyda się szerszy.


Trwały laminat

Wysokiej jakości laminat to wybór na długie lata. Deski laminowane Quick-Step Largo są wyjątkowo solidne. Dzięki doskonale chroniącej przed zarysowaniami powłoce wierzchniej Scratch Guard oraz wodoodpornej płycie nośnej nie musisz martwić się o rysy lub wilgoć. Teraz możesz mieć w swojej kuchni nowoczesną, drewnianą podłogę, na jaką zasługuje.

Gotów na uwolnienie ukrytej przestrzeni w Twoim domu? Jeśli tak, skorzystaj z Doradcy w dziedzinie podłóg Quick-Step, aby zobaczyć, jak podłoga Largo będzie wyglądać w Twoim domu.

Top