Dlaczego deska to doskonała alternatywa dla płytek drewnopodobnych

Nie możesz się zdecydować między deską a płytkami drewnopodobnymi? Oto pięć powodów, dla których deski są mądrzejszym wyborem.

Quick-Step Perspective Wide Laminate plank flooring

1 – Ciepłe i przytulne

Myślisz, że tylko płytki stworzą w pomieszczeniu ciepłą i przytulną atmosferę? Błąd. Dzięki nowoczesnym technologiom każdy rodzaj deski podłogowej pozwala uzyskać prawdziwie wyrazisty i nastrojowy charakter.

2 – Różne rozmiary

Ponieważ deski podłogowe są dostępne w każdym rozmiarze, jaki możesz sobie zamarzyć, nie musisz się martwić ograniczeniami wymiarowymi w projektowaniu wnętrz. Krótkie, długie albo „king size” – z łatwością dobierzesz wielkość deski do wystroju wnętrza.

3 – Łatwe w montażu

Dzięki systemowi Quick-Step Uniclic Multifit układanie desek podłogowych to pestka – nawet w najciaśniejszych narożnikach pomieszczenia. Innymi słowy: żadnego pyłu po piaskowaniu, skomplikowanego lakierowania, kleistego oleju czy brudzących farb.


4 – Łatwe w konserwacji

Nie chcesz ryzykować ułożenia desek podłogowych w łazience albo kuchni? Bez obaw... Oferujemy wiele rodzajów desek uodpornionych na działanie wody. Masz zwierzęta domowe? Żaden problem: na przykład laminowane deski Quick-Step, dzięki ochronnym powłokom wykończeniowym, są wyjątkowo odporne na zarysowania.

5 – Bogactwo stylów

Deski podłogowe są dostępne w rozmaitych odcieniach, stylach i opcjach wykończenia. Od tradycyjnych po połyskliwe, od nowoczesnych po postarzane: z łatwością znajdziesz idealną podłogę dla siebie. Skorzystaj z wyszukiwarki podłóg Quick-Step i sprawdź, który typ deski najlepiej pasuje do Twoich wnętrz.

Top