Parkiet Quick-Step – podłoga z twardego drewna o naturalnym wykończeniu

Co wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności przy wyborze odpowiedniej drewnianej podłogi do domu? Oprócz jakości i koloru drewna lub rozmiaru desek duży wpływ na wygląd pokoju ma również wykończenie podłogi. To od niego zależy, czy nasze wnętrze będzie ciepłe i z charakterem, jasne i wytworne, romantyczne czy nowoczesne.

Oryginalność tkwi w szczegółach, także gdy chodzi o wybór desek parkietowych. Postarzone krawędzie, popękane sęki, ślady po cięciu piłą oraz różnice odcieni ożywiają podłogę, wnosząc nowy wymiar do każdego wnętrza. Cechą odróżniającą parkiet Quick-Step od innych drewnianych paneli podłogowych jest idealna równowaga pomiędzy efektem prawdziwego drewna a wykonaniem szerokiej gamy wykończeń najwyższej jakości.


Powierzchnia szczotkowana

Quick-Step Parquet brushed structure

Quick-Step dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć idealne wykończenie. Szczotkowanie powierzchni nadaje podłodze z twardego drewna naturalną strukturę, zapewniając estetyczne wykończenie. W połączeniu z białym odcieniem powierzchni i jasnym wnętrzem szczotkowane deski tworzą przytulną, romantyczną i przyjazną atmosferę.

Ślady po cięciu piłą

Quick-Step Parquet sawcut structure

Pojawiające się tu i ówdzie ślady po cięciu piłą przywołują skojarzenia z rękodziełem i podkreślają naturalny charakter drewnianych desek. Na przykład szara deska Quick-Step Imperio nadaje pomieszczeniu historyczny rys dzięki śladom piły, które można wyczuć dłonią.

Efekt postarzenia: ręcznie przycięte krawędzie

Quick-Step Parquet crafted structure

Nasze ręcznie wykonane podłogi posiadają naturalny wygląd drewnianej, ładnie starzejącej się powierzchni. Czy zgodzicie się, że niewielkie rysy i postarzone krawędzie przy długich bokach desek nadają charakter i duszę parkietowi?

Efekt postarzenia:

Quick-Step Parquet timeworn structure

Naturalny wygląd i zaokrąglone, postarzone krawędzie przypominają o minionych czasach, przywołując na myśl rzemiosło stolarza, starannie przycinającego każdą deskę.

Wybór odpowiedniego wykończenia

Obejrzyj wszystkie nasze drewniane podłogi i zobacz, jak różne wykończenia z naturalnego drewna wyglądałyby w Twoim wnętrzu, korzystając z naszego internetowego aranżatora wnętrz.
Artykuły powiązane
10.12.2012
Top