Kolekcja Variano Quick-Step wykorzystana przez Million Dollar Makeovers do ozdobienia ściany dekoracyjnej

Ściany dekoracyjne są modne nie tylko w Australii, ale także w innych krajach. W jednym ze swoich ostatnich projektów Sasha deBretton, Prezes Million Dollar Makeovers, wybrała kolekcję Variano Quick-Step nie tylko jako rozwiązanie podłogowe, ale także jako element ozdabiający stylową ścianę dekoracyjną.

Quick-Step Variano Parquet as a trendy feature wall

Ściany dekoracyjne

Ściana dekoracyjna jest nową metodą dekorowania nowoczesnych wnętrz. Uwydatnienie jednej ściany poprzez zastosowanie wyrazistych kolorów lub materiałów sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej interesujące, stylowe i zyskuje głębię. W tym konkretnym przypadku projektanci zdecydowali się pokryć ścianę sypialni tymi samymi deskami z drewna, które wykorzystali na podłodze pokoju.

Variano

Kolekcja Quick-Step Variano to innowacyjne rozwiązanie dla podłóg z twardego drewna. ‎Łącząc ze sobą niewielkie kawałki wysokiej jakości drewna, firma Quick-Step stworzyła wzór podłogi w stylu retro o wyglądzie odnowionego drewna. Faktura ze śladami po cięciu piłą i postarzone krawędzie nadają podłogom lub – jak w tym przypadku – ścianom dekoracyjnym niepowtarzalnego charakteru.

O Million Dollar Makeovers

Million Dollar Makeovers to australijska firma oferująca remonty generalne domów w ramach budżetu od 100 000 do 2 mln dolarów. Firma wykonuje projekty całych wnętrz, w tym realizuje projekty koncepcyjne, plany i zarządzanie projektem, jak również zapewnia umeblowanie, stylizację i dekorowanie. Firmą zarządza Sasha deBretton, jedna z najpopularniejszych projektantek wnętrz w kraju i znana gwiazda telewizyjna. Więcej informacji na stronie www.milliondollarmakeovers.com.au.
Top