Podłoga Quick-Step Livyn w Twojej kuhni

Dzięki mocnej i trwałej warstwie wierzchniej, Livyn jest idealną podłogą do intensywnie użytkowanych pomieszczeń takich jak kuchnie. Potwierdzeniem tej wysokiej jakości jest 20-letnia gwarancja na podłogi Livyn.

Łatwe w czyszczeniu

Jedną z rzeczy, za które pokochasz podłogi Livyn jest to, jak łatwo się je czyści. Dzięki zamkniętej strukturze powierzchni i ochronnej warstwie PU, podłogi Livyn są także bardzo odporne na zarysowania, przetarcia i dają znakomitą ochronę przed wodą i domowymi środkami chemicznymi.

100% wodoodpornośc

Podłogi Livyn są wykonane z wysokiej jakości syntetycznych surowców, więc podłoga jest w 100% wodoodporna. Oznacza to, że mogą być montowane w wilgotnym otoczeniu i myte wodą bez żadnych obaw.

Idealnie łączą

Nawet jeśli nie masz "otwartej" kuchni, świetnym pomysłem będzie przedłużenie podłogi Twojego salonu aż do kuchni. Podłoga Livyn doda miękkośći i ceplejszego charakteru salonowi a jednocześnie sprawdzi się jako wodoodporne i higieniczne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Co więcej, powtórzenie tego samego wzoru nada wnętrzu domu spójności i przestrzeni.


Top