Dlaczego pokochasz podłogi sosnowe?


Minimalistyczne i przytulne wnętrza w skandynawskim stylu cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Jednym z sekretów naszych przyjaciół z północy jest ich zamiłowanie do drewna sosnowego, z którego tworzą meble i podłogi. Dzięki prostej i delikatnej fakturze oraz małych sękach, podłogi sosnowe charakteryzują się jedynym w swoim rodzaju wyglądem.

Pomimo faktu, że sosna wygląda doskonale w każdym wnętrzu, drewno sosnowe jest drewnem miękkim, co powoduje, że jest narażone na wgniecenia. Z tego powodu należy stosować je raczej w miejscach, gdzie nie podłoga nie jest używana zbyt intensywnie – chyba, że lubisz wygląd zniszczonego, surowego drewna. Możesz także zdecydować się na zastosowanie podłogi laminowanej lub luksusowej podłogi winylowej z fakturą sosnową, aby móc cieszyć się wyjątkowym i naturalnym wyglądem drewna sosnowego bez żadnych zmartwień.

Zobacz wszystkie podłogi sosnowe >

Dlaczego pokochasz podłogi sosnowe...

Podłogi sosnowe Quick-Step, Wytrzymałość

Wytrzymałość

Podłogi laminowane i winylowe Quick-Step łączą rustykalny i autentyczny charakter drewna sosnowego z doskonałą wytrzymałością i odpornością na zużycie, a także 25-letnią gwarancją producenta. 

Podłogi sosnowe Quick-Step, Dopasowane do każdego wnętrza

Dopasowane do każdego wnętrza

Nowoczesne wzory podłóg sosnowych oferują wiele stylów, wychodzących poza „sosnę naturalną”. Mnogość dostępnych kolorów i wykończeń gwarantuje, że z pewnością znajdziesz podłogę pasującą do Twojego wnętrza.

Podłogi sosnowe Quick-Step, Łatwa pielęgnacja

Łatwa pielęgnacja

Nasze podłogi winylowe i laminowane z teksturą naturalnej sosny zapewniają spokój i brak lęku przed ich uszkodzeniem dzięki technologii Scratch Guard™.

Podłogi sosnowe Quick-Step, Łatwy montaż

Łatwy montaż

Montaż nowej podłogi sosnowej nie powinien być drogą przez mękę. Dzięki naszym opatentowanym i uznanym systemom Uniclic i Uniclic Multifit, montaż Twojej nowej podłogi sosnowej nie będzie wymagał żadnego kleju ani narzędzi. Wystarczy tylko kliknięcie — bez bałaganu!


Zobacz wszystkie podłogi sosnowe >

Top