Dlaczego pokochasz podłogi z orzecha?

Dlaczego pokochasz podłogi z orzecha?


Chcesz dodać egzotyczny element do swojego wnętrza? Zastanów się nad podłogą z drewna orzechowego. Ten luksusowy gatunek drewna, znany ze swojej niezwykłej wytrzymałości i stabilności nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowe ciepło i przykuwa uwagę gości. Pomimo tego, że nic nie jest w stanie przebić drewnianej podłogi z prawdziwego orzecha, podłogi laminowane z fakturą orzecha stanowią atrakcyjną, tańszą alternatywę, zachowującą tę samą wysoką jakość. Podłogi z orzecha Quick-Step są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, od ciepłego czekoladowego, po bardziej intensywne odcienie czerwieni.

Zobacz wszystkie podłogi z orzecha

Dlaczego pokochasz podłogi z orzecha...

Podłogi z orzecha Qiock-Step, Wyjątkowo ciepły wygląd

Wyjątkowo ciepły wygląd

Podłoga z drewna orzechowego wprost emanuje ciepłem i luksusem. Jej tradycyjny wygląd sprawia, że najlepiej pasuje do klasycznie urządzonych domów, jednak w połączeniu z odpowiednimi meblami i dodatkami mogą stać się szczegółem przykuwającym uwagę także w nowoczesnych pomieszczeniach. 

Podłogi z orzecha Qiock-Step, Wysoka wytrzymałość

Wysoka wytrzymałość

Drewno orzechowe jest znane ze swojej wytrzymałości. Podłogi Quick-Step są wykończone warstwą wysokiej jakości lakieru lub oleju w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i łatwego utrzymania w czystości. Mniej zmartwień Nasze podłogi laminowane z naturalną fakturą drewna orzechowego korzystają z technologii Scratch Guard™, dzięki czemu są jeszcze łatwiejsze w utrzymaniu w czystości i odporne na uszkodzenia.

Podłogi z orzecha Qiock-Step, Łatwy montaż

Łatwy montaż

Montaż nowej podłogi z orzecha nie powinien być drogą przez mękę. Dzięki naszym opatentowanym i uznanym systemom Uniclic i Uniclic Multifit, montaż Twojej nowej podłogi nie będzie wymagał żadnego kleju ani narzędzi. Zamiast nich, kolejne panele są montowane szybko i skutecznie z pojedynczym kliknięciem.

Podłogi z orzecha Qiock-Step, Mądra inwestycja

Mądra inwestycja

Podłogi z orzecha są niezwykle wytrzymałe, co sprawia, że są doskonałą i bezpieczną inwestycją na przyszłość. Wciąż masz wątpliwości? Quick-Step oferuje 25-letnią gwarancję producenta na większość podłóg laminowanych oraz dożywotnią gwarancję na podłogi drewniane.

Zobacz wszystkie podłogi z orzecha

Znajdź swoją ulubioną podłogę z orzecha:

Uruchom aplikację „RoomViewer” >