Podłogi z odzyskanego drewna – autentyczne i wyjątkowe


Czy wiesz, że drewno odzyskane ze starych podłóg, podkładów kolejowych, stodół oraz powalonych drzew oferuje niemal nieskończone możliwości w kwestii urządzania wnętrz? Jest wiele powodów, dla których odzyskane drewno cieszy się niegasnącą popularnością. Dzięki temu, że zostało pozyskane wiele lat temu z wolno rosnących drzew, charakteryzuje się autentycznym wyglądem oraz niezwykle zbitymi włóknami. Dzięki temu odzyskane drewno jest także doskonałym materiałem na podłogę.

Dzięki naszym pięknym podłogom laminowanym oraz luksusowym płytkom winylowym, wyjątkowy wygląd odzyskanego drewna nie jest zarezerwowany wyłącznie dla miłośników prawdziwego drewna, wręcz przeciwnie. Każdy może wybrać coś dla siebie.

Zobacz wszystkie podłogi z drewna odzyskanego >

Dlaczego pokochasz podłogę z odzyskanego drewna...

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Autentyczny i ponadczasowy wygląd

Autentyczny i ponadczasowy wygląd

Dzięki zniszczonym przez czas krawędziom, pękniętym sękom i staremu wyglądowi, podłoga z odzyskanego drewna nadaje wyjątkowego charakteru Twoim wnętrzom. Każdy kawałek odzyskanego drewna ma swoją historię. Odważ się wyjść poza utarte schematy i dodaj ponadczasowy element do wnętrza swojego domu.

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Zielona alternatywa

Zielona alternatywa

Montaż podłogi z odzyskanego drewna to ekologiczny sposób na nową podłogę – dzięki temu ponownie wykorzystujesz drewno, które w innym przypadku nie zostałoby wykorzystane do innego celu. W ten sposób chronisz drzewa i istniejące lasy przed wycinaniem. Doskonałym przykładem jest kolekcja Variano , dzięki której chronimy lasy i pomagamy w zachowaniu ograniczonych zasobów naturalnych.

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Dopasowane do każdego wnętrza

Dopasowane do każdego wnętrza

Podłogi z odzyskanego drewna są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, pozwalających na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Szukasz oryginalnego efektu z delikatniejszym i bardziej romantycznym charakterem? Zwróć uwagę na nasze podłogi laminowane i winylowe z rustykalnym wykończeniem.

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Wytrzymałość

Wytrzymałość

Podłogi z odzyskanego drewna oraz ich alternatywy z laminatu i winylu są mądrym wyborem i nie przyprawią użytkownika o ból głowy dzięki 25-letniej gwarancji Quick-Step na podłogi laminowane oraz dożywotniej gwarancji na podłogi z drewna.

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Łatwa pielęgnacja

Łatwa pielęgnacja

Podłogi z drewna są łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie podłogi Quick-Step są wykończone wysokiej jakości olejem lub lakierem, zapewniającym łatwą pielęgnację. Wolisz rozwiązanie, które będzie jeszcze mniej wymagające? Nasze podłogi winylowe i laminowane są wyposażone w optymalną ochronę przed zarysowaniami dzięki technologii Scratch Guard™.

Podłogę z odzyskanego drewna Quick-Step, Łatwy montaż

Łatwy montaż

Dzięki naszym opatentowanym i uznanym systemom Uniclic i Uniclic Multifit, montaż podłogi z odzyskanego drewna jest niezwykle prosty. Nie wymaga żadnego kleju ani gwoździ. Panele łączą się ze sobą na klik. Dzięki temu unikniesz bałaganu.

Zobacz wszystkie podłogi z drewna odzyskanego >

Top