Winylowe płytki podłogowe: najlepsze połączenie


Ktokolwiek stwierdzi, że winylowe podłogi wyglądają tanio i nudno nie zwracał uwagi na rynek w ostatnich latach. Współczesne winylowe podłogi wyewoluowały, stając się luksusową i naturalnie wyglądającą alternatywą dla podłóg laminowanych lub wykonanych z drewna, jednocześnie oferując wiele praktycznych zalet. Winylowe płytki podłogowe łączą prosty montaż, ciepło oraz doskonałą wytrzymałość z charakterystycznym wyglądem podłóg .z płytek. Co więcej, tego rodzaju podłoga może wytrzymać naprawdę trudne warunki, zapewnia pełną wygodę chodzenia i jest łatwa do utrzymania w czystości. W skrócie, płytki winylowe są czymś więcej niż tylko tanim zamiennikiem płytek lub podłogi z prawdziwego drewna.

Zobacz wszystkie podłogi płytek winylowych >

Za co pokochasz winylowe płytki podłogowe...

Winylowe płytki podłogowe Quick-Step, Naturalny wygląd

Naturalny wygląd

Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step są oferowane w szerokiej palecie kolorów i wzorów, z których każdy jest wyjątkowy i autentyczny: od realistycznych szczegółów po oszałamiające tekstury i fascynujące kompozycje kolorystyczne. Sprawia to, że są doskonałą alternatywą dla kamienia, płyt ceramicznych lub betonu

Winylowe płytki podłogowe Quick-Step, Łatwa pielęgnacja

Łatwa pielęgnacja

Wszystkie podłogi winylowe Quick-Step wykorzystują wyjątkową technologię Scratch Guard™, zapewniającą doskonałą ochronę przed zarysowaniami.

Winylowe płytki podłogowe Quick-Step, Łatwy montaż

Łatwy montaż

Dzięki naszym opatentowanym i uznanym systemom Uniclic i Uniclic Multifit, montaż podłogi z płytek winylowych jest znacznie łatwiejszy niż montaż podłóg z płytek kamiennych.

Zobacz wszystkie podłogi płytek winylowych >

Top