Quick-Step: miłość do kolarstwa od 1999 roku

W Quick-Step dzielimy zamiłowanie do wysokiej jakości podłóg z miłością do profesjonalnego kolarstwa. Od ponad dwóch dekad aktywnie sponsorujemy zawodową drużynę kolarską, która stworzyła spuściznę mistrzów.

Historia doskonałości

Historia związku firmy Quick-Step z kolarstwem zaczęła się w roku 1999, kiedy to dział podłóg firmy UNILIN rozpoczął współsponsorowanie grupy kolarskiej Mapei-Quick-Step. Od tamtego czasu marka Quick-Step jest synonimem zawodowej drużyny kolarskiej najwyższej klasy, która przez lata startowała pod różnymi nazwami: Mapei – Quick-Step, Quick-Step – Davitamon, Quick-Step – Innergetic, Omega Pharma – Quick-Step, Etixx – Quick-Step, Quick-Step Floors, a ostatnio Deceuninck – Quick-Step.

Przekraczanie granic przez wiele lat

Sukces zespołu opiera się na wspólnych ambicjach i wspólnej wierze w silne podstawowe wartości. Zarówno zespół kolarski, jak i nasza marka podłóg są dobrze znane ze względu na przedsiębiorczą postawę, doskonałość, pasję i szacunek. Zadowalają nas tylko najlepsze wyniki i cały czas staramy się je poprawiać.

Solidne partnerstwo

Firma Quick-Step oraz utalentowany zespół wspólnie zapisały najbardziej chwalebne strony w historii kolarstwa… i będą kontynuować to w przyszłości. W gruncie rzeczy to partnerstwo można opisać jako przykład najbardziej owocnej współpracy w świecie zawodowego kolarstwa.

 

 

Wpływ na międzynarodową rozpoznawalność marki

Dla firmy Quick-Step umowa sponsoringu odgrywa ważną rolę w osiągnięciu jednego z głównych celów: dalszego zwiększenia rozpoznawalności marki na całym świecie i wzmocnienia solidnej reputacji marki Quick-Step w zakresie jakości.

Odkryj nasze produkty o wysokiej jakości:

Obserwuj naszą zawodową drużynę kolarską

www.deceuninck-quickstep.com

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.