Quick-Step: miłość do kolarstwa od 1999 roku

Grupa kolarska Quick-Step Floors Pro

W Quick-Step dzielimy zamiłowanie do wysokiej jakości podłóg z miłością do kolarstwa. Od 20 lat aktywnie sponsorujemy profesjonalną grupę kolarską, dzięki której świat poznał kilka pokoleń mistrzów kolarstwa.

Historia doskonałości

Historia związku firmy Quick-Step z kolarstwem zaczęła się w roku 1999, kiedy to dział podłóg Grupy UNILIN rozpoczął współsponsorowanie grupy kolarskiej Mapei-Quick-Step. Od tego czasu dla wielu kibiców kolarstwa nasza marka stała się tożsama z zespołem, który przez kolejne lata nosił różne nazwy: Mapei-Quick-Step, Quick-Step Davitamon, Quick-Step-Innergetic, Omega Pharma-Quick-Step, Etixx-Quick-Step, a ostatnio — Quick-Step Floors.

Przekraczanie granic już od 20 lat

Nasz sukces opiera się na wspólnych ambicjach i wspólnej wierze w silne podstawowe wartości. Zarówno zespół kolarski, jak i nasza marka podłóg są dobrze znane ze względu na przedsiębiorczą postawę, doskonałość, pasję i szacunek. Zadowalają nas tylko najlepsze wyniki i cały czas staramy się je poprawiać.

Nawet po 20 latach sponsorowania peletonu WorldTour istnieją silne związki miedzy grupą kolarską a firmą Unilin. Z poniższego filmu dowiesz się, dlaczego Patrick Lefevere, dyrektor generalny grupy kolarskiej Quick-Step, i Paul De Cock, dyrektor działu podłóg w firmie Unilin, wierzą w wartości, które wyznają oba zespoły.

Partnerstwo przynoszące korzyści obu stronom

Firma Quick-Step oraz utalentowany zespół wspólnie zapisały najbardziej chwalebne strony w historii kolarstwa… i będą kontynuować to w przyszłości. Innymi słowy, to partnerstwo przynoszące obopólne korzyści można opisać jako przykład najbardziej owocnej współpracy w świecie zawodowego kolarstwa.

Wpływ na międzynarodową rozpoznawalność marki

Ta umowa partnerska odgrywa ważną rolę w realizacji naszych celów firmowych, którymi są zwiększenie rozpoznawalności marki na poziomie międzynarodowym oraz wzmocnienie reputacji marki Quick-Step pod względem jakości.

 

Odwiedź witrynę grupy kolarskiej

www.quickstepfloorscycling.com

Top