Podłogi drewniane odznaczające się pięknem konstrukcji

Zależy Ci na ciepłym i autentycznym wystroju wnętrza? Nic nie nadaje tak naturalnego klimatu jak prawdziwe drewno, szczególnie w połączeniu z wygodą ogrzewania podłogowego! Podłogami drewnianymi Quick-Step, które pasują do każdego stylu, będziesz się cieszyć przez długie lata.

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi drewniane Quick-Step

Podłogi drewniane z łatwym w obsłudze systemem zatrzaskowym

Łatwy w obsłudze system zatrzaskowy

Dzięki systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit ułożysz swoją podłogę drewnianą w mgnieniu oka! Nie wymaga się żadnych dodatkowych prac po zakończeniu montażu — z nowego parkietu możesz korzystać natychmiast po jego ułożeniu.

Podłogi drewniane zapewniające wieloletnią trwałość

Prawdziwe drewno zapewniające wieloletnią trwałość

Podłogi drewniane Quick-Step są niespotykanie odporne na zużycie — wszystko dzięki ich wykończenia siedmioma ochronnymi warstwami lakieru utwardzanego UV lub dwiema warstwami specjalnego oleju. Można więc stwierdzić, że jakość to druga nazwa podłóg Quick-Step! Niech więc nie zdziwi Cię, że są objęte dożywotnią gwarancją.

Podłogi drewniane produkowane z prawdziwą starannością

Produkowane z prawdziwą starannością

Parkiety Quick-Step są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Sekretem, dzięki któremu możemy zaoferować szeroki wybór rodzajów drewna i atrakcyjnych tekstur powierzchni — od desek szczotkowanych po przypominające cięte piłą — jest pasja, z jaką podchodzimy do projektowania.

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg drewnianych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Parkiety Quick-Step są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Odkryj całą gamę rodzajów drewna i tekstur powierzchni — od desek szczotkowanych po przypominające cięte piłą.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.

Wszystko, co potrzebne do wykończenia wnętrz z klasą

Masz już dobraną idealną podłogę? W takim razie pora zakasać rękawy i zacząć prace nad podłogą. Dzięki tym narzędziom wszystko będzie przebiegało bez najmniejszych kłopotów: od montażu i wykończenia po pielęgnację.

Łatwe w montażu podłogi drewniane

Szybki i łatwy montaż

Szybkość i prostota: parkiety Quick-Step można montować na dwa sposoby: na pływająco lub przyklejać do podłoża.

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie swojej podłogi drewnianej

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie

Wybierz produkty z szerokiej oferty wysokiej jakości listew przyściennych dopasowanych do wszystkich podłóg i stylów. Każda z listew została poddana kontroli jakości — podobnie jak nasze podłogi.

Bezproblemowa konserwacja podłóg drewnianych

Bezproblemowa konserwacja

Podłogi drewniane Quick-Step są nie tylko piękne, lecz także łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.