Wysokiej jakości podłogi drewniane

W firmie Quick-Step pragniemy, aby podłogi drewniane jak najdłużej służyły naszym klientom. Właśnie dlatego wkładamy całe doświadczenie i wiedzę w zapewnianie jak najwyższej jakości naszych produktów. Dożywotnia gwarancja na użytek mieszkalny, którą objęte są wszystkie podłogi drewniane Quick-Step, jest świadectwem naszego zaangażowania. Zastanawiasz się, jak możemy zaproponować taką ofertę? Dowiesz się poniżej.

Najlepsze podłogi drewniane

Ważna jest każda warstwa

Podłogi drewniane Quick-Step składają się z wielu idealnie do siebie dopasowanych warstw. Dzięki temu są odporne na zmiany temperatury i wilgotności — dwóch największych wrogów drewna. Dodatkowo firma Quick-Step starannie selekcjonuje surowce i ściśle monitoruje zawartość wilgoci podczas produkcji. Rezultat? Podłoga drewniana o optymalnej stabilności i trwałości — teraz uzyskasz na to gwarancję!

Końcowe wykończenie drewnianej podłogi

Wykończenie — niezwykle istotny proces

Pasja, z jaką w firmie Quick-Step podchodzimy do drewna, skutkuje autentycznymi fakturami naszych podłóg, a także dbałością o najdrobniejsze szczegóły:

  • Nasze lakierowane podłogi drewniane są pokryte nie jedną, ale siedmioma warstwami wodnego lakieru utwardzanego UV.
  • Nasze olejowane podłogi drewniane są pokryte dwiema warstwami najwyższej jakości oleju, który zapewnia ekstramatowy oraz — przede wszystkim — autentyczny wygląd, który przetrwa próbę czasu. Wystarczy, że będziesz je pielęgnować, wykonując kilka prostych czynności!
Podłogi drewniane z łatwym w obsłudze systemem zatrzaskowym

Uniclic Multifit — niezawodny system łączenia

Układanie podłóg drewnianych Quick-Step przebiega szybko i nie sprawia żadnych trudności dzięki opatentowanemu, znanemu na całym świecie systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit. Dodatkowo ten system montażowy jest bardziej wytrzymały i trwały niż alternatywne systemy dostępne na rynku.

Technologia „Wood for Life” do parkietów

Twoje wnętrze zmienia się z biegiem lat,
nasz parkiet zawsze wygląda jak nowy

dzięki technologii Wood for Life

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg drewnianych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Parkiety Quick-Step są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Odkryj całą gamę rodzajów drewna i tekstur powierzchni — od desek szczotkowanych po przypominające cięte piłą.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.