Technologia „Wood for Life” do parkietów

Twoje wnętrze zmienia się z biegiem lat,
nasz parkiet zawsze wygląda jak nowy

dzięki technologii Wood for Life

Wood for Life: autentyczne piękno na całe życie

Podłogi muszą sporo wytrzymać. Każdy to zna: błoto, sos czekoladowy, wino lub inny brud na pięknej drewnianej podłodze. Ale czy nie ma jakiegoś sposobu, aby ochronić podłogę przed tymi intruzami? Zapewnia to technologia „Wood for Life”. Sprawia ona, że piękny, autentyczny wygląd Twojej podłogi pozostanie z Tobą na długo.

Odkryj wszystkie podłogi z technologią „Wood for Life”

Wood for Life: innowacyjna ochrona Twojego parkietu

Kiedy wyczyścisz podłogę ponad 50 razy, zanieczyszczenia zaczną się gromadzić w porach tradycyjnego parkietu. Nie da się tego uniknąć. Chyba że wybierzesz parkiet z technologią „Wood for Life”. Ta innowacyjna warstwa ochronna zapobiega przedostawaniu się brudu do drewna i pomaga zachować jego nowy wygląd na długie lata. Nadanie parkietowi blasku na długie lata nigdy nie było tak łatwe.

Bez Wood for Life

Z technologią Wood for Life

Parkiet z technologią Quick-Step „Wood for Life”

Odkryj wszystkie podłogi z technologią Wood for Life

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.