Deski drewniane

Autentyczne podłogi drewniane firmy Quick-Step

Zależy Ci na ciepłym i autentycznym wystroju wnętrza? Nic nie nadaje tak naturalnego klimatu jak prawdziwe drewno. Podłogami drewnianymi Quick-Step, które pasują do każdego stylu, będziesz się cieszyć przez długie lata.

Dlaczego pokochasz podłogę drewnianą >

Wzory naszych podłóg drewnianych

Parkiety Quick-Step są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Odkryj całą gamę rodzajów drewna i tekstur powierzchni — od desek szczotkowanych po przypominające cięte piłą.
Castello
Castello
Parkiet
Castello
Castello
Małe deski z różnych gatunków drewna
Compact
Compact
Parkiet
Compact
Compact
Eleganckie deski o grubości sprzyjającej renowacji
Imperio
Imperio
Parkiet
Imperio
Imperio
Długie i szerokie deski o naturalnym wyglądzie
Intenso
Intenso
Parkiet
Intenso
Intenso
Deska o wzorze w jodełkę o unikalnym, odzyskanym wyglądzie     
Massimo
Massimo
Parkiet
Massimo
Massimo
Wyjątkowo długie i wyjątkowo szerokie deski o naturalnym wyglądzie
Palazzo
Palazzo
Parkiet
Palazzo
Palazzo
Eleganckie deski dębowe
Variano
Variano
Parkiet
Variano
Variano
Wyjątkowe deski o „odnawianym” wyglądzie i wzorze

Dlaczego warto wybrać podłogę drewnianą Quick-Step?

Tworzone z pasją

Parkiety Quick-Step są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Sekretem, dzięki któremu możemy zaoferować szeroki wybór rodzajów drewna i atrakcyjnych tekstur powierzchni — od desek szczotkowanych po przypominające cięte piłą — jest pasja, z jaką podchodzimy do projektowania.

Łatwy montaż

Dzięki systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit ułożysz swoją podłogę drewnianą w mgnieniu oka! Nie wymaga się żadnych dodatkowych prac po zakończeniu montażu — z nowego parkietu możesz korzystać natychmiast po jego ułożeniu.

Jakość na lata

Podłogi drewniane Quick-Step są niespotykanie odporne na zużycie — wszystko dzięki ich wykończenia siedmioma ochronnymi warstwami lakieru utwardzanego UV lub dwiema warstwami specjalnego oleju. Można więc stwierdzić, że jakość to druga nazwa podłóg Quick-Step! Niech więc nie zdziwi Cię, że są objęte dożywotnią gwarancją.

Rozlany napój? Nie musisz się przejmować!

Parkiety Quick-Step mogą poszczycić się unikalną technologią hydrofobową o nazwie Protect+. Zapobiega ona wnikaniu wody w drewno w przypadku wylania napoju lub podczas czyszczenia, dzięki czemu podłoga i jej łączenia będą wyglądać świetnie przez wiele lat…

Dowiedz się więcej >

Podoba mi się, w jaki sposób podłoga Variano z olejowanego dębu malowanego na biało stała się istotnym elementem wystroju mojego domu.

Piękno, które przetrwa wiele lat...

Wybierając drewnianą podłogę do domu, na pewno zależy Ci, aby jej autentyczny wygląd przetrwał jak najdłużej. Parkiety Quick-Step w pełni spełniają ten wymóg, zapewniając wnętrzu ciepły klimat, którym będziesz cieszyć się przez wiele lat. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, dlaczego podłoga drewniana Quick-Step będzie długo wyglądać jak nowa.

Porady…

Montaż

Sposób montażu

Szybkość i prostota … Parkiety Quick-Step można montować na dwa sposoby: na pływająco lub przyklejać do podłoża.

Wykończenie

Sposób wykończenia

Wybierz produkty z szerokiej oferty wysokiej jakości listew przyściennych dopasowanych do wszystkich podłóg i stylów. Każda z listew została poddana kontroli jakości — podobnie jak nasze podłogi.
Pielęgnacja

Sposób czyszczenia

Podłogi drewniane Quick-Step są nie tylko piękne, lecz także łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Znajdź najbliższego sprzedawcę > Nazwę miejscowości |
Obejrzyj swoje ulubione podłogi! >
Top