Podłogi laminowane Quick-Step: urzekające wzornictwo

Podłogi laminowane Quick-Step wyróżniają się wysoką jakością i łatwością eksploatacji, ale tym, co od razu przyciąga wzrok, jest ich fantastyczny wygląd. W czym tkwi sekret? W autentycznej perfekcji projektowania i dbałości o szczegóły. Te zasady przyświecają naszym projektantom podłóg Quick-Step przy tworzeniu kolekcji, które w ciągu lat stale wywołują podziw i inspirują. Twoje wymarzone wnętrze może więc stać się rzeczywistością.

Nowoczesność dzisiaj, klasyka jutro

Projektanci Quick-Step czerpią inspirację z wielu źródeł: innowacyjnych budowli, trendów panujących w projektowaniu wnętrz i modzie, informacje z najnowszych blogów, hipsterskich dzielnic oraz najbardziej obiecujących artystów. Śledzą najnowsze trendy materiałowe i palety kolorów obowiązujące w modzie.

Dzięki temu potrafią dostrzec trendy zanim zaczną one obowiązywać i potrafią rozróżniać między przemijającymi i ponadczasowymi nurtami, między chwilową modą i dziwactwem a przemyślaną koncepcją. W ten sposób powstają wzory podłóg Quick-Step, które będąc nowoczesne dzisiaj, jutro staną się klasyką.

Z pasją do szczegółów

Krok po kroku projektanci wymyślają nowe i wyjątkowe podłogi będące innowacyjnym i interesującym połączeniem faktur, materiałów, kolorów i rodzajów drewna. Wspólny mianownik? Dbałość o szczegóły — od znalezienia idealnej faktury deski i jej rozmiaru po przemyślane wyważenie kolorów i faz.

Imponująca naturalność

Zaangażowanie pracowników Quick-Step w projektowanie podłóg przejawia się dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Przykładem niech będą kolekcje podłóg laminowanych Impressive i Impressive Ultra: dzięki innowacyjnej technologii fazowania kolor i faktura desek są idealnie dopasowane do krawędzi. Wynikiem jest niespotykany poziom realizmu.

Co więcej, każdy wzór charakteryzuje się unikalną fazą odpowiadającą charakterowi deski. Aby jeszcze bardziej zwiększyć autentyzm, na połączeniach znajdują się drobne pęknięcia.

Top