Dlaczego pokochasz podłogi drewniane Quick-Step?

Deska wielowarstwowa

Czym jest wielowarstwowa podłoga drewniana?

Wielowarstwowe podłogi drewniane Quick-Step składają się z trzech warstw litego drewna pokrytych ochronną powłoką wykończeniową. Staranna selekcja surowców i ścisła kontroli procesu produkcyjnego gwarantują optymalną stabilność i trwałość.


  1. Zależnie od wybranej podłogi drewnianej warstwa wykończeniowa składa się z:
    • Siedmiu warstw wodnego lakieru utwardzanego UV, który chroni podłogę przed zużyciem, zarysowaniami i plamami oraz czyni ją łatwą w utrzymaniu.
    • Dwóch warstw wysokiej klasy oleju, dzięki któremu podłoga zyskuje ekstra matowy i naturalny wygląd, a z czasem staje się coraz bardziej szlachetna.

  2. Warstwy dekoracyjnej: warstwa ze starannie wyselekcjonowanego litego drewna (3,2 / 2,5 mm). Jest dostępna w całej gamie kolorów i faktur; może być szlifowana i odnawiana.

  3. Rdzenia: rdzeń stanowi drewno świerkowe lub kauczukowca bądź płyta HDF i nadaje podłodze stabilność oraz zwiększa jej trwałość.

  4. Podłoża fornirowego ze świerku lub sosny, które — w połączeniu z pozostałymi warstwami — zapobiega deformacjom i wypaczeniom podłogi.

Tworzone z pasją

Parkiety Quick-Step są produkowane z pasją do drewna. Wynikami tej pasji są oryginalny charakter, autentyczność tekstury i wysokiej jakości wykończenie naszych podłóg. 

Szybkość i łatwość montażu

Dzięki opatentowanemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit układanie parkietu Quick-Step przebiega błyskawicznie. System pozwala szybko i bezproblemowo zamontować podłogę w każdym miejscu.


Jakość i trwałość


Dzięki bogatemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i zaangażowaniu w projektowanie i produkcję podłóg drewnianych Quick-Step rezultatem jest trwały produkt, którym będziesz cieszyć się przez długie lata. Jako dowód naszego zaangażowania udzielamy na nie dożywotniej gwarancji.

Podłogi z zamiłowania do natury

Drewno to jedyny odnawialny surowiec, którego wykonuje się pokrycia podłogowe. Quick-Step starannie sprawdza dostawców, aby mieć pewność, że wszystkie surowce drzewne są ekologicznego pochodzenia. Co więcej, stosowane kleje, lakiery i oleje spełniają najsurowsze międzynarodowe normy dotyczące emisji.

Natychmiastowa przyjemność

Nowym parkietem Quick-Step możesz cieszyć się od razu po jego zamontowaniu. Ponieważ wszystkie podłogi zostały wykończone w naszej fabryce 7 warstwami lakieru utwardzanego UV lub 2 warstwami specjalnego oleju, nie ma potrzeby ich szlifowania, lakierowania, olejowania czy malowania — unikasz w ten sposób bałaganu i kurzu.

Więcej niż tylko podłoga

Quick-Step oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do montażu, wykończenia i pielęgnacji podłogi, takie jak listwy przyścienne, profile i produkty czyszczące.
Top