Wysokiej jakości podłogi drewniane, którymi będziesz cieszyć się przez lata

W firmie Quick-Step pragniemy, aby nasze podłogi drewniane jak najdłużej służyły naszym klientom. Właśnie dlatego wkładamy całe doświadczenie i wiedzę w zapewnianie jak najwyższej jakości naszych produktów. Dożywotnia gwarancja na użytek mieszkalny, którą objęte są wszystkie podłogi drewniane Quick-Step, jest świadectwem naszego zaangażowania. Zastanawiasz się, jak możemy zaproponować taką ofertę? Dowiesz się poniżej.

Ważna jest każda warstwa

Podłogi drewniane Quick-Step składają się z wielu idealnie do siebie dopasowanych warstw. Dzięki temu są odporne na zmiany temperatury i wilgotności — dwóch największych wrogów drewna. Dodatkowo Quick-Step starannie selekcjonuje surowce i ściśle monitoruje zawartość wilgoci podczas produkcji. Rezultat? Podłoga drewniana o optymalnej stabilności i trwałości — teraz uzyskasz na to gwarancję! 

Wykończenie — niezwykle istotny proces

Pasja, z jaką w Quick-Step podchodzimy do drewna, skutkuje autentycznymi fakturami naszych podłóg, a także dbałością o najdrobniejsze szczegóły: 

  • Nasze lakierowane podłogi drewniane są pokryte nie jedną, ale siedmioma warstwami wodnego lakieru utwardzanego UV. 
  • Nasze olejowane podłogi drewniane są pokryte dwiema warstwami najwyższej jakości oleju, który zapewnia ekstra matowy oraz — przede wszystkim — autentyczny wygląd, który przetrwa próbę czasu. Wystarczy, że będziesz je pielęgnować, wykonując kilka prostych czynności!

Uniclic Multifit — niezawodny system łączenia

Układanie podłóg drewnianych Quick-Step przebiega szybko i nie sprawia żadnych trudności dzięki opatentowanemu (i znanemu na całym świecie) systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit. Dodatkowo ten system montażowy jest bardziej wytrzymały i trwały niż alternatywne systemy dostępne na rynku.