Szczere zamiłowanie do projektowania

Jeśli pragniesz domu pełnego ciepła i oryginalności, z pewnością zakochasz się w naturalnym wdzięku prawdziwego drewna. Śledząc najnowsze trendy w modzie, architekturze i wystroju wnętrz, projektanci Quick-Step tworzą podłogi drewniane pasujące do każdego stylu. Co nami kieruje? Szczere zamiłowanie do projektowania.

Tworzenie nieprzemijających standardów

Każde rodzaj drewna, struktura powierzchni i wzór podłogi drewnianej Quick-Step są wynikami inspiracji pochodzących z różnych źródeł: innowacyjnych budowli, trendów panujących w projektowaniu wnętrz i modzie, informacji z najnowszych blogów, hipsterskich dzielnic oraz obiecujących artystów. Dzięki temu zespół naszych projektantów potrafi wyprzedzać modę i rozróżniać między przemijającymi i ponadczasowymi nurtami. W ten sposób Twoja drewniana podłoga Quick-Step, modna dzisiaj, będzie modna także jutro.

Z pasją do szczegółów

Od zaprojektowania idealnej faktury deski i jej rozmiaru po przemyślane wyważenie kolorów i faz — podłogi drewniane Quick-Step nie mają sobie równych dzięki skupieniu się na szczegółach. Zespół projektowy angażuje się w produkcję Twojej wymarzonej podłogi, nadzorując każdy etap procesu.

Variano: podłogi, które imponują kunsztownością

Dzięki wykorzystaniu bukowych wielowarstwowych płyt drewnianych podłogi Variano Quick-Step charakteryzują się naprawdę oryginalnym wyglądem, który przypomina odnowioną, regenerowaną podłogę drewnianą. Sekretem jest dbałość o szczegóły: wszystkie postarzane krawędzie, popękane sęki, faktura przypominająca cięcie piłą i kompozycje kolorystyczne tylko dodają podłodze oryginalności.

Top