Podłogi winylowe Quick-Step: zaprojektowane z myślą o renowacji

Chcesz stworzyć dom swoich marzeń, przeprowadzając remont pomieszczeń urządzonych wcześniej przez kogoś innego? A może po prostu nadszedł czas na wymianę podłogi? Luksusowe podłogi winylowe sprawdzą się tutaj z całą pewnością. Na taką podłogę możesz upuścić miskę zupy pomidorowej, nie obawiając się już o wgniecenia czy plamy. Zadaniem jej mocnej, odpornej warstwy wierzchniej jest wieloletnia ochrona naturalnego wzoru podłogi.

Dlaczego luksusowe podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych?

Łatwe w montażu podłogi winylowe

Łatwość montażu

Niezależnie od tego, czy wybierzesz system zatrzaskowy czy montaż na klej, Twoja nowa podłoga Livyn błyskawicznie ożywi wnętrze.

Podłogi winylowe są idealne podczas remontu

Do wszystkich rodzajów podłoży

Bez obaw. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z wyrównanym czy bardzo nierównym podłożem, zawsze znajdziemy podłogę winylową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Podłogi winylowe są idealne podczas remontu

Wyjątkowo cienkie

Przyjrzyj się jednemu z naszych luksusowych paneli winylowych, a od razu zauważysz, dlaczego tak łatwo je zamontować: są po prostu naprawdę bardzo cienkie!

NOWE
podłogi Alpha Vinyl: sztywne podłogi o wysokiej wytrzymałości

Alpha Vinyl to najbardziej wytrzymała podłoga, jaką można sobie wyobrazić. W większości przypadków nie jest wymagane żadne przygotowanie podłoża i doskonale sprawdza się przy remontach. Inteligentna technologia hydrofobowa sprawia, że Alpha jest idealną podłogą do każdego rodzaju pomieszczenia.

Odkryj podłogi Alpha Vinyl już teraz

Trwałe podłogi winylowe Quick-Step

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.