Quick-Step Rigid Vinyl

NOWOŚĆ Quick-Step Rigid Vinyl
Elegancja nigdy nie była tak wytrzymała

Sztywne podłogi winylowe Quick-Step

Sztywne podłogi winylowe na dobre zagościły we wnętrzach. Jeśli Twój maluch upuści miskę zupy pomidorowej na taką podłogę, nie musisz się już obawiać o wgniecenia czy plamy. Jej wspaniale się prezentujący, naturalny wzór z łatwością przetrwa próbę czasu. To zarówno najmocniejsza, jak i najbardziej miękka w dotyku podłoga, na której kiedykolwiek stanęły Twoje stopy, a w dodatku przed jej montażem nie musisz przygotowywać powierzchni.

Dlaczego pokochasz nasze sztywne podłogi winylowe?

Mocne podłogi winylowe

Mocna

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Ciężkie przedmioty, które przypadkowo upadną na Twoją nową sztywną podłogę, nie zostawią po sobie ani śladu dzięki sztywnemu rdzeniowi winylowemu każdego z paneli wzmocnionemu włóknem szklanym. Taką podłogę można nawet zamontować na istniejącej już podłodze bez konieczności przygotowania powierzchni.
Miękkie i ciepłe w dotyku podłogi winylowe

Miękkie, ciepłe i ciche

Komfortowo poruszaj się po domu z poranną kawą w dłoni. Najbardziej miękkie na rynku sztywne podłogi winylowe są niezwykle przyjemne w dotyku — nawet gdy chodzi się po nich boso. Wolisz chodzić w butach? Dzięki podłogom zapewniającym tłumienie dźwięków chodzenie po nich jest przyjemnym doświadczeniem akustycznym.
Odporne na plamy podłogi winylowe

odpornosc-na-plamy

Uszczelniona warstwa wierzchnia podłogi winylowej Quick-Step została wzbogacona o opracowaną przez nas rewolucyjną technologię Stain Guard. To najlepsza technologia zapobiegająca powstawaniu plam w swojej klasie: utrzymuje podłogę w czystości i nie daje żadnych szans brudowi.

Rewolucyjna wytrzymałość? Zobacz to na własne oczy!

Zobaczyć znaczy uwierzyć… dlatego zdecydowaliśmy się poddać nasze nowe podłogi Quick-Step Rigid testom. Przekonaj się na własne oczy, czym Quick-Step Rigid wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów.

Odkryj wszystkie sztywne podłogi winylowe

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.