czarne podłogi Quick-Step

Czarne podłogi

Pomyśl o typowych skojarzeniach z czarnym kolorem: styl, elegancja, luksus i tajemnica. Teraz zastanów się, jak czarna podłoga sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przestrzenne, ciepłe i autentyczne w połączeniu z jasnymi kolorami, lustrami lub wyrazistymi elementami wystroju. Z tego powodu ciągle wracamy do czerni!

Dlaczego czarna podłoga stanowi doskonały wybór

Elegancja i styl

Czerń łączy się idealnie z niemal dowolnym innym kolorem. Na mocnym, ciemnym tle intensywne kolory tworzą uderzający kontrast, kolorowe elementy wystroju i meble wyróżniają się, natomiast metaliczne elementy dodają wnętrzu elegancji i luksusu, dzięki czemu emanuje klasą i dobrym gustem.

Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest połączenie czerni z bielą. Kombinacja tych dwóch skrajności dodaje stylu i elegancji pomieszczeniom takim jak hole wejściowe i łazienki. A może warto wypróbować takie połączenie w kuchni?

Warianty czarnych podłóg

Teraz zadaj sobie pytanie: a może warto wybrać czarną podłogę jako podstawę wystroju wnętrza? Czarne podłogi drewniane są wprawdzie niezrównana klasyką, ale współczesne, łatwe w pielęgnacji i ekonomiczne alternatywy, takie jak laminat i winyl, wyglądają niemal równie naturalnie. Niezależnie od wybranego stylu gwarantujemy ponadczasowy i elegancki wygląd.

Czarne podłogi laminowane

Czarne podłogi laminowane — dlaczego?

Czarne podłogi winylowe

Czarne podłogi winylowe — dlaczego?

Czarne podłogi drewniane

Czarne podłogi drewniane — dlaczego?

Znajdź swoją ulubioną czarną podłogę

Uruchom aplikację „RoomViewer” >