Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Soudal - Quick-Step

Quick-Step i wyścigi kolarskie

25 lat idealnego dopasowania

Quick-Step pasja do kolarstwaod 1999 roku

Quick-Step cechuje pasja do podłóg... i wyścigów kolarskich. Od ponad dwudziestu lat sponsorujemy profesjonalną drużynę męską, z której wywodzi się wielu mistrzów. Miłość Quick-Step do wyścigów kolarskich rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to Quick-Step został współsponsorem drużyny Mapei-Quick-Step. Od tamtej pory Quick-Step jest synonimem najlepszego zespołu, który zwycięża rok do roku, od lat.

Quick-Step i kolarstwo: 25 lat idealnego dopasowania

Od 25 lat dopasowanie między marką podłóg a drużyną kolarską stanowi przepis na wspaniałe zwycięstwa w najważniejszych zawodach kolarskich na świecie. Oznacza to, że Quick-Step zapisze się na zawsze w pamięci każdego fana kolarstwa. W przyszłości nadal chcemy czerpać korzyści z naszej współpracy z drużyną Soudal Quick-Step.

#DesignedToPerform

25 lata to dużo czasu. Tak owocną współpracę zawdzięczamy wartościom reprezentowanym zarówno przez nas, jak i przez zespół. Łączy nas ta sama filozofia: gotowość do działania. Kolarze wraz z zespołem nieustannie dążą do przekraczania własnych granic. Trenują w coraz lepszych warunkach, stają się coraz lepsi i mocniejsi. Ta chęć przełamywania wszelkich barier jest również nieodłączną częścią DNA marki Quick-Step.

 

Solidne partnerstwo

Firma Quick-Step oraz utalentowany zespół wspólnie zapisały najbardziej chwalebne strony w historii kolarstwa… i będą kontynuować to w przyszłości. W gruncie rzeczy to partnerstwo można opisać jako przykład najbardziej owocnej współpracy w świecie zawodowego kolarstwa.

 

Odkryj nasze produkty o wysokiej jakości:

 

Panele laminowane Quick-Step

Panele winylowe Quick-Step

 

Follow our cycling team