Go to content Go to search

Wysokiej jakości podłogi winylowe, drewniane i laminowane Quick-Step

Wysokiej jakości podłogi winylowe i laminowane

Odkryj wszystkie nasze podłogi

Zbuduj szczęśliwy dom z podłogą Quick-Step

Zainspiruj się naszymi podłogami i stwórz dom pełen radości. Jesteśmy pewni, że razem uda nam się wprowadzić w życie Twoją wyjątkową wizję, jedna deska po drugiej, na całe życie. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz panele winylowe czy panele laminowane, z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu.

Jak wybrać idealną podłogę?

FloorExplorer

Wybór podłogi jest poważną decyzą w życiu. Jesteśmy tu by doradzić! FloorExplorer poprowadzi Cię do idealnej podłogi do Twojego domu.

Uruchom narzędzie FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcesz upewnić się, że podłoga, którą pokochałeś, pasuje do Twojego wnętrza? Potrafisz! Po prostu prześlij zdjęcie i zobacz wynik w narzędziu RoomViewer.

Wypróbuj narzędzie RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

DNA firmy Quick-Step?
Ciągłe dążenie do perfekcji.

Historie Quick-Step

Beige laminate stairs with stair covers in white hall

NOWOŚĆ Poznaj nasze
Laminowane Osłony Schodów

Tworzenie eleganckich schodów jest proste dzięki naszym osłonom schodów. Można je dopasować do wzoru podłogi, tworząc spójny i harmonijny wygląd. Dowiedz się, jak łatwo odnowić schody dzięki osłonom schodów.

Quick-Step Capture laminate collection

NOWOŚĆ Poznaj naszą kolekcję Capture

Odwzorowanie prawdziwej natury. Elegancja i autentyczność kolekcji Capture sprawiają, że trudno odróżnić ją od prawdziwego drewna. Nasze wysokiej jakości podłogi są wynikiem dopracowanego rzemiosła i innowacji. To właśnie dlatego nie możesz przegapić naszych podłóg laminowanych Capture.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Rozpocznij z Alpha Vinyl

Alpha Vinyl łączy ultrawytrzymały rdzeń z unikatową powierzchnią, która chroni podłogę przed plamami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Co więcej, dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi łączenia typu „klik”, nie musisz się martwić o uszkodzenia spowodowane przez wodę.

Odkryj nasze bestsellery