Ekskluzywna promocja na wybrane podłogi
Ekskluzywna promocja na wybrane podłogi

Wysokiej jakości podłogi winylowe, drewniane i laminowane

Planujesz remont domu? Potrzebujesz nowej podłogi do kuchni lub łazienki? Witamy w świecie podłóg Quick-Step.
Niezależnie od tego, czy wolisz luksusowe płyty winylowe, autentyczność prawdziwego drewna czy praktyczne zalety laminowanej podłogi, z pewnością znajdziesz podłogę idealnie pasującą do Twoich potrzeb i stylu. To oczywiście nie koniec korzyści — wszystkie podłogi Quick-Step są łatwe w montażu i zostały zaprojektowane tak, by ich piękno utrzymywało się przez wiele lat...

Jaka jest idealna podłoga do Twojego pomieszczenia?

Każde pomieszczenie w domu się różni, co oznacza odmienne wymagania dotyczące podłogi. Niekiedy dokonanie wyboru najwłaściwszej podłogi z wielu dostępnych opcji może być skomplikowane.
Na szczęście możesz liczyć na pomoc Quick-Step. Wybierz poniżej pomieszczenie, do którego potrzebujesz nowej podłogi, a my wyjaśnimy Ci dokładnie, które podłogi sprawdzą się najlepiej w danym projekcie.


Znajdź podłogę marzeń

Dzięki wielu opcjom z pewnością dobierzesz podłogę Quick-Step do swoich oczekiwań. Deski lub płytki, szerokie lub wąskie, nowoczesne lub tradycyjne... Wybór należy do Ciebie!

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.