Wybierz idealną podłogę do kuchni

Wybór idealnej podłogi do kuchni

Kuchnia jest tętniącym sercem Twojego domu, gdzie dzieje się tak wiele. To tam przyrządzasz najwyższej klasy posiłek, i tam spokojnie rozpoczynasz dzień długim smakowitym śniadaniem. Jako główne miejsce domowej aktywności zasługuje ona na podłogę, która może sprostać codziennej krzątaninie.


Odkryj wszystkie podłogi w kuchni

Wytrzymałe podłogi do kuchni

Nawet najlepszy szef kuchni czasem coś rozleje albo zachlapie podłogę wodą. A ponieważ higiena w kuchni jest najważniejsza — podłoga, która wytrzyma intensywne czyszczenie, jest absolutnie niezbędna.

Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step w kuchni

Podłogi laminowane Quick-Step Impressive Ultra

Jakość bez kłopotów przez wiele lat

Niezależnie od tego, czy do kuchni wybierzesz podłogę laminowaną czy winylową, będzie ona Ci służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego oferujemy 25-letnią* gwarancję na wszystkie nasze podłogi laminowane i 20-letnią gwarancję na luksusowe podłogi winylowe Livyn. Aby poprawić komfort i wygląd swojej winylowej lub laminowanej podłogi do kuchni, możesz wybrać odpowiedni podkład z naszej bogatej oferty.


Podłogi dla każdego gustu

Poszukujesz autentycznego, tradycyjnego wzoru słojów drewna? Wolisz egzotyczny wygląd drewna tropikalnego? A może jesteś miłośnikiem podłóg z kamienia naturalnego? Niezależnie od tego, jaki jest Twój ulubiony styl, w Quick-Step znajdziesz wymarzoną podłogę laminowaną lub winylową, a także doskonale dopasowane listwy przyścienne. Szeroka lub wąska, ukosowana lub prostokątna, deski lub płytki: wybór należy do Ciebie.


Do kuchni

Jedna podłoga do kuchni i salonu

Niezależnie od tego, czy kuchnia otwiera się na salon, czy są to oddzielne przestrzenie — dobrym pomysłem jest zastosowanie takiej samej podłogi w obu pomieszczeniach. Zapewni to kojące poczucie spójności i optycznie powiększy mieszkanie — szczególnie jeśli starannie wybierzesz kierunek ułożenia desek podłogi.


Podłogi twarde jak skała

Twarde jak skała

Podłogi kuchenne są nieustannie wystawiane na próbę. Spadający nóż, czy wylany gazowany napój ze szklanki: kuchenna podłoga zna wiele takich historii. Dzięki opatentowanej technologii ochronnej Scratch Guard podłogi laminowane i winylowe do kuchni mogą z łatwością wytrzymać wszystko, co na nie spadnie.


Łatwość pielęgnacji

Błyskawiczna pielęgnacja

Szukasz podłogi do kuchni, która jest w 100% wodoodporna? Luksusowa podłoga winylowa Livyn będzie więc wymarzonym rozwiązaniem. Podłoga laminowana także spełni oczekiwania: dzięki technologii powlekania HydroSeal podłogi laminowane SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) i Majestic firmy Quick-Step zawsze będą suche i w doskonałym stanie.

* Wyjątek: podłoga luksusowa Livyn oraz podłoga laminowana Creo, na które udzielana jest 20-letnia gwarancja.


Odkryj wszystkie podłogi w kuchni

Podłoga laminowana, drewniana czy winylowa – którą wybrać?

Kuchnie są jednym z najczęściej używanych pomieszczeń w każdym domu, podłogi są bardzo często narażone na wilgoć, zabrudzenia i środki czyszczące. Z tego powodu należy wybrać podłogę, która wytrzyma te trudne warunki. Kuchnia to przykład pomieszczenia, które jest wykorzystywane kilka razy dziennie przez wszystkich domowników i w którym ma miejsce wiele wydarzeń dnia codziennego. Zarówno płytki ceramiczne, jak i kamienne podłogi zapewniają dużą odporność na zabrudzenia i uszkodzenia, lecz są chłodne i mogą być nieprzyjemne.

Najlepszy wybór

Dlaczego?

  • Doskonałe do intensywnych zastosowań: odporne na wilgoć, zarysowania i zabrudzenia
  • Wytrzymałe: 20 lub 25 lat gwarancji
  • Oszczędzają czas: są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji
  • Wygodne i przytulne: bardziej miękkie i cieplejsze niż inne wytrzymałe alternatywy

Odkryj wszystkie podłogi w kuchni

Znajdź swoją ulubioną podłogę do kuchni:

Uruchom aplikację „RoomViewer” >