Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Deski winylowe

Deska winylowa

Dlaczego warto wybrać deski winylowe?

Ożyw swoje wnętrza dzięki naszym deskom winylowym o najbardziej naturalnym wyglądzie. Autentycznie piękne kolory i głębokie tekstury powierzchni łączą się z zaawansowaną inżynierią – tworząc piękne podłogi, które są wygodne, ciche i w 100% wodoodporne. Trudno je odróżnić od prawdziwego drewna.

Podłogi z desek winylowych – zainspirowane naturą

Połącz się ze światem przyrody i wprowadź harmonię do swoich wnętrz dzięki naszym deskom winylowym. Nasi belgijscy projektanci starannie wyszukują idealne, oryginalne kawałki drewna, które będą stanowić inspirację dla ich projektów. Jaki jest tego rezultat? Każda deska wygląda tak realistyczne, że musisz spojrzeć na nią dwa razy. Autentyczne kolory i głębokie tekstury powierzchni, w tym sugestywne sęki, pęknięcia i małe szczeliny, tworzą razem atrakcyjny efekt, który możesz poczuć i zobaczyć.

Biuro domowe z podłogą z brązowych desek winylowych

Skuteczna izolacja akustyczna

Kto nie chciałby odpocząć w spokojnym, cichym domu? To właśnie umożliwiają nasze deski winylowe. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym wielu warstwom oferują lepszą izolację akustyczną niż tradycyjne podłogi. Możesz więc cieszyć się życiem w pełni, nie martwiąc się o hałas.

Odkryj wszystkie podłogi z desek winylowych

Łazienka z naturalnymi deskami winylowymi

W 100% wodoodporne deski winylowe

Wypadki się zdarzają. Wiemy, że napoje mogą się rozlać, a woda rozpryskać na podłogę. Dzięki w 100% wodoodpornym deskom winylowym nie musisz się o nic martwić. Nasz wodoszczelny system zamków całkowicie zamyka złącza, a nasza technologia Hydroseal tworzy wodoodporną powierzchnię. Żadnych podniesionych krawędzi, spuchniętych desek ani uszkodzeń podłoża. Tę piękną podłogę można zamontować w dowolnym miejscu w domu, nawet w łazience.

Deski winylowe z dołączonym podkładem

Dzięki wysokowydajnemu podkładowi, który jest już przymocowany do naszych desek winylowych, nie musisz kupować i montować dodatkowego podkładu – w ten sposób montaż jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Co więcej, podkład poprawia odporność na plamy, zarysowania i uderzenia, zwiększa komfort pod stopami i pomaga wytłumić dźwięk przechodzący do sąsiednich pomieszczeń.

Kuchnia z szarymi deskami winylowymi

Odkryj wszystkie deski winylowe