Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Podłogi w biurze domowym

Odkryj nasze
podłogi biurowe

Osobista przestrzeń do pracy w domu znajduje się tam, gdzie będziesz spędzać dużo czasu. Zwłaszcza jeśli pracujesz na odległość, jesteś wolnym strzelcem lub przedsiębiorcą pracującym przez cały dzień w domu. W takiej sytuacji naturalne jest, że chcesz czuć się wygodnie, równocześnie tworząc ciche i spokojne środowisko, które pomoże się skoncentrować na zarządzaniu własnym biznesem. Zależy Ci przy tym także na profesjonalnym wyglądzie, który będzie zachęcać do „wstąpienia do biura”. Odwieczny dylemat?

Komfortowa czy profesjonalna podłoga do biura

Niekoniecznie! Jeśli starannie wybierzesz podłogę do swojego domowego biura, możesz połączyć to co najlepsze z obu światów. Imponująca i wygodna podłoga, która sprawi, że domowe biuro będzie zachęcać do pracy, a przy tym zawsze będzie wyglądać profesjonalnie i nieskazitelnie? Nie wspominając nawet o 100% odporności na zużycie i zniszczenie w środowisku pracy? Odkryjcie podłogi, które są doskonałe do pracy.Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step do biura:

Praca w dobrym stylu

Zależy Ci na urządzeniu biura w przytulnym stylu? Jest to doskonałe antidotum na codzienny stres. Może więc warto wybrać podłogę, która wnosi domowy nastrój do domowego biura? Ciepłe kolory, naturalny wygląd: Quick-Step oferuje całą gamę podłóg laminowanych i winylowych, z których możesz stworzyć przestrzeń do pracy, pasującą do Ciebie jak rękawiczka do dłoni. Domowe biuro, w którym będziesz uwielbiać pracować!

Pracoodporne

W wielu biurach na całym świecie fotele na kółkach pozostawiają brzydkie ślady na podłodze, a kawa jest rozlewana dosłownie wszędzie. Chroń swoje domowe biuro przed takimi sytuacjami: podłogi Quick-Step — laminowane, drewniane lub winylowe — mają różne warstwy ochronne. Dzięki opatentowanym technologiom Scratch Guard i Stain Guard plamy i zarysowania odeszły w przeszłość tak samo jako komputerowe dyskietki w domowym biurze.

Szybkie sprzątanie — nie ma czasu do stracenia

Począwszy od najnowocześniejszego laptopa, a skończywszy na wysłużonym kalkulatorze — na pewno masz w swoim domowym biurze ulubione narzędzia pracy, dzięki którym możesz wykonać pracę znacznie szybciej. Tak samo jest z podłogą Quick-Step... Przykładowo, szczeliny antystatyczne, wodoszczelne powłoki i uszczelnione powierzchnie podłóg — to wszystko pozwala posprzątać domowe biuro szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i w mgnieniu oka powrócić do pracy.

Błyskawiczny montaż

Ponieważ i tak samodzielnie wykonujesz już tak wiele prac w domowym biurze, to może dodasz jeszcze jedno zadanie do swoich obowiązków: całkowicie samodzielny montaż nowej podłogi do domowego biura. Gwarantujemy, że uda Ci się to zrobić szybko i dokładnie według planu. Dzięki opatentowanym technologiom Uniclic i Uniclic Multifit firmy Quick-Step ułożysz podłogę jak profesjonalista, którym już jesteś w swoim domowym biurze.

Odkryj wszystkie podłogi w domowym biurze

Podłoga laminowana czy winylowa – którą wybrać?

Inspirujące, spokojne i ciche – to zdecydowanie idealne cechy dobrego miejsca pracy. Z racji wzrostu popularności wolnych zawodów, pracy zdalnej oraz biur domowych, coraz więcej osób spędza dni pracy we własnych czterech ścianach. Inwestycja w podłogę zmniejszającą poziom hałasu i odporną na uszkodzenia spowodowane przez krzesła jest naprawdę ważna – podobnie jak stworzenie przyjaznego miejsca pracy, w którym chętnie spędzisz osiem (lub więcej) godzin dziennie.

Najlepszy wybór

Dlaczego?

  • Doskonałe do intensywnych zastosowań: odporne na wilgoć, zarysowania i zabrudzenia
  • Wytrzymałe: gwarancja od 20 lat do dożywotniej
  • Oszczędzają czas: są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji
  • Zmniejszają hałas przy połączeniu z dobrym podkładem (w przypadku podłóg laminowanych)
  • Wygodne i przytulne: bardziej miękkie i cieplejsze niż inne wytrzymałe alternatywy

Pozwól się zainspirować

Niezwykła uniwersalność podłóg Quick-step pozwala na zastosowanie ich w całym domu. Dzięki szerokiej gamie wzorów i stylów — od klasycznych po nowoczesne — możesz zastosować podłogę Quick-step w każdm pomieszczeniu.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do biura: