Wybór idealnej podłogi do domowego biura

Jak dobrać idealną podłogę do domowego biura

Osobista przestrzeń do pracy w domu znajduje się tam, gdzie będziesz spędzać dużo czasu. Zwłaszcza jeśli pracujesz na odległość, jesteś wolnym strzelcem lub przedsiębiorcą pracującym przez cały dzień w domu. W takiej sytuacji naturalne jest, że chcesz czuć się wygodnie, równocześnie tworząc ciche i spokojne środowisko, które pomoże się skoncentrować na zarządzaniu własnym biznesem. Zależy Ci przy tym także na profesjonalnym wyglądzie, który będzie zachęcać do „wstąpienia do biura”. Odwieczny dylemat?


Odkryj wszystkie podłogi w domowym biurze

Komfortowa czy profesjonalna podłoga do biura

Niekoniecznie! Jeśli starannie wybierzesz podłogę do swojego domowego biura, możesz połączyć to co najlepsze z obu światów. Imponująca i wygodna podłoga, która sprawi, że domowe biuro będzie zachęcać do pracy, a przy tym zawsze będzie wyglądać profesjonalnie i nieskazitelnie? Nie wspominając nawet o 100% odporności na zużycie i zniszczenie w środowisku pracy? Odkryjcie podłogi, które są doskonałe do pracy.

Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step do biura:


Podłogi laminowane Quick-Step Impressive Ultra

Praca w dobrym stylu

Zależy Ci na urządzeniu biura w przytulnym stylu? Jest to doskonałe antidotum na codzienny stres. Może więc warto wybrać podłogę, która wnosi domowy nastrój do domowego biura? Ciepłe kolory, naturalny wygląd: Quick-Step oferuje całą gamę podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych, z których możesz stworzyć przestrzeń do pracy, pasującą do Ciebie jak rękawiczka do dłoni. Domowe biuro, w którym będziesz uwielbiać pracować!


Pracoodporne

W wielu biurach na całym świecie fotele na kółkach pozostawiają brzydkie ślady na podłodze, a kawa jest rozlewana dosłownie wszędzie. Chroń swoje domowe biuro przed takimi sytuacjami: podłogi Quick-Step — laminowane, drewniane lub winylowe — mają różne warstwy ochronne. Dzięki opatentowanym technologiom Scratch Guard i Stain Guard plamy i zarysowania odeszły w przeszłość tak samo jako komputerowe dyskietki w domowym biurze.


Podłogi twarde jak skała

Szybkie sprzątanie — nie ma czasu do stracenia

Począwszy od najnowocześniejszego laptopa, a skończywszy na wysłużonym kalkulatorze — na pewno masz w swoim domowym biurze ulubione narzędzia pracy, dzięki którym możesz wykonać pracę znacznie szybciej. Tak samo jest z podłogą Quick-Step... Przykładowo, szczeliny antystatyczne, wodoszczelne powłoki i uszczelnione powierzchnie podłóg — to wszystko pozwala posprzątać domowe biuro szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i w mgnieniu oka powrócić do pracy.
Błyskawiczny montaż

Ponieważ i tak samodzielnie wykonujesz już tak wiele prac w domowym biurze, to może dodasz jeszcze jedno zadanie do swoich obowiązków: całkowicie samodzielny montaż nowej podłogi do domowego biura. Gwarantujemy, że uda Ci się to zrobić szybko i dokładnie według planu. Dzięki opatentowanym technologiom Uniclic i Uniclic Multifit firmy Quick-Step ułożysz podłogę jak profesjonalista, którym już jesteś w swoim domowym biurze.


Odkryj wszystkie podłogi w domowym biurze

Podłoga laminowana, drewniana czy winylowa – którą wybrać?

Inspirujące, spokojne i ciche – to zdecydowanie idealne cechy dobrego miejsca pracy. Z racji wzrostu popularności wolnych zawodów, pracy zdalnej oraz biur domowych, coraz więcej osób spędza dni pracy we własnych czterech ścianach. Inwestycja w podłogę zmniejszającą poziom hałasu i odporną na uszkodzenia spowodowane przez krzesła jest naprawdę ważna – podobnie jak stworzenie przyjaznego miejsca pracy, w którym chętnie spędzisz osiem (lub więcej) godzin dziennie.

Najlepszy wybór

Dlaczego?

  • Doskonałe do intensywnych zastosowań: odporne na wilgoć, zarysowania i zabrudzenia
  • Wytrzymałe: co najmniej 25 lat gwarancji
  • Oszczędzają czas: są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji
  • Zmniejszają hałas przy połączeniu z dobrym podkładem (w przypadku podłóg laminowanych)
  • Wygodne i przytulne: bardziej miękkie i cieplejsze niż inne wytrzymałe alternatywy

Odkryj wszystkie podłogi w domowym biurze

Znajdź swoją ulubioną podłogę do biura:

Uruchom aplikację „RoomViewer” >