Podłogi i luksusowe płyty winylowe

Dzięki podłogom Quick-Step, ich naturalnemu wyglądowi i emanującemu z nich charakterystycznemu ciepłu rozjaśnisz swój dom. Oferujemy szeroką gamę elastycznych i sztywnych podłóg winylowych, które nadają się do wszystkich celów i pasują do każdych okoliczności. Oba rodzaje podłóg wyposażone są w zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają swój dobry wygląd.

Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi winylowe Quick-Step

Wysokiej jakości podłogi winylowe

Trwałe piękno

Wszystkie podłogi winylowe Quick-Step zostały wyposażone w górną warstwę ochronną, która uodparnia je na działanie wody, zarysowania i plamy. Dzięki temu podłogi zawsze będą mieć tak doskonały wygląd, jaki miały zaraz po zakończeniu montażu.

Chodzenie po podłogach winylowych to prawdziwa przyjemność

Chodzenie po podłogach to prawdziwa przyjemność

Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step jest przyjemnym doświadczeniem: ich naturalne wzory przyciągają wzrok, charakteryzuje je miękkość i ciepło w dotyku, a dzięki ich wydajności akustycznej można pozbyć się również niechcianego hałasu, jaki wywołują buty na obcasie, ciężkie buty, obuwie sportowe czy też zwierzęce łapy.

Podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych

Idealne do pomieszczeń remontowanych

Remont? Podłogi winylowe Quick-Step mają bardzo niewielką grubość i charakteryzują się łatwym montażem (dzięki opatentowanemu przez firmę systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit).

Montaż podłóg winylowych Quick-Step na ścianach

Czy wiesz, że...? Podłogi winylowe Quick-Step Glue+ nadają się również do montażu na ścianach. Oznacza to, że w całym pomieszczeniu może dominować jeden wybrany wzór, nawet w kabinie prysznicowej.

Dowiedz się więcej

Wszystko, co potrzebne do wykończenia wnętrz z klasą

Masz już dobraną idealną podłogę? W takim razie pora zakasać rękawy i zacząć prace nad podłogą. Dzięki tym narzędziom wszystko będzie przebiegało bez najmniejszych kłopotów: od montażu i wykończenia po pielęgnację.

Łatwe w montażu podłogi winylowe

Szybki i łatwy montaż

Podłogi Quick-Step są powszechnie znane z łatwego montażu. Nasze podłogi winylowe nie są tu wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz posadzkę „pływającą”, czy przyklejoną do podłoża, montaż nowej podłogi winylowej przebiegnie błyskawicznie.

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie swojej podłogi winylowej

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie

Uzyskaj płynne i naturalne wykończenie nowej podłogi dzięki szerokiej gamie odpowiednio dopasowanych listw wykończeniowych i profili.

Bezproblemowa konserwacja podłóg winylowych

Bezproblemowa konserwacja

Utrzymanie czystości i tak ładnego wyglądu podłogi jak w dniu montażu jest teraz banalnie proste. Wybierając produkty z szerokiej gamy oferowanych przez nas akcesoriów, sprawisz, że „piąta ściana” pomieszczenia będzie odznaczać się czystością i wyglądać jak nowa.

Top