Go to content Go to search
Biała podłoga laminowana Quick-Step

Białe panele podłogowe

Białe panele podłogowe – laminat z naturalnym wzorem

Biel na podłogach jest bardziej uniwersalna od ciepłych odcieni klasycznego brązu. Jej chłodny i uniwersalny charakter z łatwością wpisuje się w różne wnętrza, a jednocześnie jest tak elegancki, że nie zawodzi nawet w szczególnie dopracowywanych aranżacjach.

Panele podłogowe białe w nowoczesnych aranżacjach

Białe panele podłogowe to idealny wybór do nowoczesnych wnętrz, w których jasne kolory mogą wizualnie powiększyć pomieszczenia i sprawić, że będą one wyglądać schludnie. Panele białe podłogowe świetnie sprawdzają się między innymi w popularnym stylu skandynawskim albo minimalistycznym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać biel także do klasycznych wnętrz.

Z białymi panelami podłogowymi można stworzyć jasną aranżację w dobrze oświetlonym pokoju lub postawić na kontrasty i wypełnić pomieszczenie ciemniejszymi dodatkami. Wybór należy do Ciebie!

Zalety i wady białych paneli podłogowych

Panele podłogowe białe od Quick-Step to nie tylko piękne tło do każdego pomieszczenia z charakterem. Opracowana technologia łączenia poszczególnych paneli przez system zatrzasków sprawia, że ich montaż jest niezwykle łatwy i nie wymaga użycia wielu narzędzi.

Jako wadę białych podłóg często wymienia się łatwo dostrzegalne zabrudzenia. Panele podłogowe Quick-Step posiadają powłokę wykonaną z żywicy melaminowo-formaldehydowej, która chroni przed zarysowaniami i zużyciem, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości wymaga jedynie regularnego odkurzania.

Biała podłoga laminowana Quick-Step

Odkryj nasze białe podłogi laminowane

Panele podłogowe białe odporne na zarysowanie i działanie wilgoci

Panele białe podłogowe chronione są przed wszystkimi czynnikami, które najczęściej przyczyniają się do uszkodzenia podłóg. Jest to ścieranie, zarysowania, wgniecenia, plamy i przebarwienia czy blaknięcie od słońca.

W każdy laminowany panel podłogowy od Quick-Step pod wysokim ciśnieniem wprasowywana jest żywiczna warstwa ochronna. Poza podstawową ochroną uszczelnia ona panele, sprawiając, że stają się one odporne na wodę. Powłoka hydroizolacyjna na krawędziach zapobiega przesiąkaniu wody przez fugi i umożliwia montaż podłóg w łazienkach.

Gdzie dobrze prezentują się białe podłogi?

Panele podłogowe białe to coraz częstszy wybór do salonów. Świetnie sprawdzają się one w pomieszczeniach o nietypowym układzie lub niewielkich rozmiarach, ponieważ potrafią sprawić, że wizualnie będą wydawały się bardziej przestronne lub nawet nieco większe.

Białe panele podłogowe pięknie prezentują się także w sypialniach. Wprowadzają do nich wrażenie świeżości przez swój jasny kolor oraz tworzą dobre tło do jasnej i przytulnej aranżacji.

Biel to częsty kolor wybierany do łazienek i kuchni. W tych pomieszczeniach można również zamontować białe panele podłogowe laminowane, które są wodoodporne.

Biała podłoga laminowana Quick-Step

Białe panele podłogowe – piękna i trwała klasyka wystroju

Szukasz paneli, których nie sposób odróżnić od naturalnego drewna, a ich odporność pozwala na aktywne codzienne użytkowanie? Białe panele podłogowe to dobry wybór dopracowany w każdym calu zarówno pod kątem wyglądu, jak i trwałości. Panele Quick-Step to wybór podłogi na lata, która gustownie wpisze się w tworzone we wnętrzu aranżacje.

Biała podłoga laminowana Quick-Step