Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Dark oak flooring in the living room

podłogę do salonu

Jak dobrać idealną podłogę do salonu

Ściągasz buty, wyciągasz się na wygodnej kanapie i... odpoczywasz, gdy w całym domu wre praca. Salon to miejsce, w którym relaks spotyka się z aktywnością. Miejsce do siedzenia, odpoczynku i wtulenia się w poduszkę, a także do zabawy i przeskakiwania z kanapy na sofę. Nie trzeba wspominać, że wymaga to podłogi, która potrafi wytrzymać wszystkie trudy codziennej eksploatacji.

Ciepłe i trwałe podłogi

Oto dlaczego podłogi w salonie powinny spełniać jedno najważniejsze oczekiwanie: powinny być tak wielofunkcyjne jak Twój salon. Poszukaj podłogi, która jest tak ciepła i miękka jak wygląda, a przy tym niezwykle trwała. Podłoga, która ożywi Twój salon.Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step do salonu

Quick-Step parquet floor for the living room

Podłoga dla każdego

 

Typowa scena z salonu: rodziny ponownie zbierają się przy telewizorze, przynosząc ze sobą swoje tablety i smartfony. Masz pewność, że podłoga w Twoim salonie zadowoli każdego, od nastoletniej córki po wpadającego w dziki szał malucha? Wydaje Ci się, że to niemożliwe? Nie w przypadku podłóg laminowanych lub winylowych Quick-Step! Wybór jest tak duży — urokliwe wzory drewna, ciepłe kolory i niezliczone rodzaje wykończenia, tekstury, fazowania i rowków — że na pewno uda Ci się znaleźć doskonałą podłogę do salonu dla swojej rodziny.
Quick-Step laminate floor for the dining room

Pełny zestaw

Aby stworzyć najwygodniejszą, a jednocześnie tętniącą życiem przestrzeń w salonie, potrzebujesz nie tylko perfekcyjnej podłogi. Będzie Ci także zależeć, aby wszystko było wykończone w tym samym stylu. Właśnie dlatego podłoga Quick-Step jest oferowana z całą gamą dopasowanych akcesoriów — od listew przyściennych po profile — i odpowiednim podkładem dla zapewnienia optymalnego komfortu.

Quick-Step vinyl floor in the living room

Szybkie i łatwe czyszczenie

Zanim beztrosko oprzesz stopy na ławie po dniu pełnym rodzinnej krzątaniny, trzeba zrobić porządek w salonie. Na szczęście podłogi Quick-Step pomagają w osiągnięciu całkowitego odprężenia w mgnieniu oka. Niektóre z ich mają na przykład uszczelnioną powierzchnię lub antystatyczne szczeliny, co zapobiega przywieraniu kurzu. Jest to doskonałe rozwiązanie, zapewniające szybkość czyszczenia i sprzyjające dobremu odpoczynkowi.

Quick-Step floor in the dining room

Ciepłe stopy to podstawa

Nareszcie udało Ci się udało położyć przed telewizorem, ale nie masz przy sobie pilota. Wstanie to jeszcze nie wszystko. Kiedy pomyślisz o opuszczeniu gołych stóp na lodowato zimną podłogę, zechce Ci się z powrotem zanurkować pod wygodny koc. Podłogi Quick-Step są jednak nie tylko wyjątkowo miękkie w dotyku. Dzięki odpowiedniemu podkładowi mogą być łatwo łączone z ogrzewaniem podłogowym. Już wkrótce zapomnisz o zimnych stopach!

Quick-Step floor in dining room

Podłoga na długie lata

Quick-Step oferuje podłogi laminowane i winylowe, które mogą stawić czoła rodzinnej aktywności przez wiele lat. Aby pomóc Ci zrelaksować się na przytulnej kanapie i wygodnej sofie, Quick-Step oferuje 20-letnią lub dożywotnią gwarancję na wszystkie podłogi w salonie.

Odkryj wszystkie podłogi do salonu

Alpha Vinyl tiles in the living room

Podłoga laminowana czy winylowa – którą wybrać?

Przytulny, zachęcający i autentyczny – to właśnie te cechy czego większość ludzi oczekuje od salonu. Z racji tego, że to właśnie salon jest głównym miejscem relaksu i spędzania czasu w towarzystwie, odpowiednia atmosfera jest tu kluczowa. Z drugiej strony znalezienie idealnego wykończenia, które byłoby żywe, a zarazem relaksujące jest niezwykle trudne. Na pierwszy rzut oka to dywan wydaje się idealnym sposobem na osiągnięcie takiej atmosfery w niedrogi sposób, jednak trzeba pamiętać o tym, że włókna dywanu zatrzymują zabrudzenia i kurz, a dodatkowo utrzymanie go w czystości jest sporym wyzwaniem.

Najlepszy wybór

Dlaczego?

  • Przyciągają wzrok: są piękne i stylowe
  • Wytrzymałe: gwarancja od 20 lat do dożywotniej
  • Oszczędzają czas: są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji
  • Przyjazne: bardziej miękkie i gładsze niż podłogi kamienne lub płytki ceramiczne
  • Żadnych zmartwień: nie zatrzymują zabrudzeń ani kurzu

Pozwól się zainspirować

Niezwykła uniwersalność podłóg Quick-step pozwala na zastosowanie ich w całym domu. Dzięki szerokiej gamie wzorów i stylów — od klasycznych po nowoczesne — możesz zastosować podłogę Quick-step w każdm pomieszczeniu.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do salonu: