Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

O QUICK-STEP

Projektanci podłóg od 1990 roku

Zamiłowanie do ponadczasowego piękna

Beztroskie życie zaczyna się w domu z podłogami o wysokiej wytrzymałości. To motywacja firmy Quick-Step od 1990 roku. Dziś można wybierać spośród szerokiej gamy trwałych podłóg laminowanych i winylowych wraz z pasującymi listwami przypodłogowymi i profilami wykończeniowymi. Nasze znaki firmowe: piękne wzory, wodoodporne podłogi i łatwy montaż — wszystko to dzięki serii przełomowych innowacji.
DNA firmy Quick-Step?
Ciągłe dążenie do perfekcji...

Tradycja piękna i zrównoważonego rozwoju

Nasza historia sięga 1960 roku. W zachodniej części Flandrii kilka rodzin połączyło siły, aby otworzyć biznes w przemyśle lniarskim, i nazwało swój projekt UNILIN. Jednak w latach 70. len stał się materiałem deficytowym, co spowodowało, że firma UNILIN zaczęła koncentrować się na drewnie. Początkowo używano go głównie do zastosowań dekoracyjnych, ale za namową holenderskiego klienta, który przekształcił nasze panele w podłogi, w 1990 roku sami wkroczyliśmy do branży podłogowej. 

Pomysł był prosty: chcieliśmy mieć tańszą i łatwiejszą w utrzymaniu alternatywę dla tradycyjnej podłogi drewnianej, która wyglądałaby równie pięknie. Coś, co osiągnęliśmy dzięki laminatowi. Nowa marka Quick-Step szybko podbiła serca zarówno starych, jak i młodych. Dzięki wyjątkowym projektom odmłodziliśmy ludzkie sypialnie, kuchnie, łazienki, salony i nie tylko. Jednocześnie pozostajemy wierni naszym zobowiązaniom w zakresie zrównoważonego rozwoju, polegającym na ponownym wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i tworzeniu trwałych produktów. 
 

Dodaj winyl i akcesoria do mieszanki

Zgodnie z naszą ambicją oferowania wysokiej jakości podłóg, które zaspokoją każdy gust, na przełomie wieków zespół Quick-Step rozpoczął badania nad różnymi materiałami podłogowymi. Dzięki temu naszą ofertę podłóg laminowanych wzbogaciliśmy o podłogi winylowe. To w 100% syntetyczne podłogi, które nie tylko są bardzo łatwe w pielęgnacji, lecz także łączą elegancję z optymalną trwałością — dotyczy to w szczególności naszej najnowszej generacji podłóg Alpha Vinyl (2020).

A ponieważ perfekcja tkwi w szczegółach, uzupełniamy naszą ofertę o odporne na zarysowania listwy przypodłogowe i uniwersalne profile wykończeniowe.

O krok do przodu dzięki innowacjom technicznym 

Aby zadbać o potrzeby i życzenia naszych klientów, oferujemy nie tylko szeroką gamę podłóg laminowanych i winylowych, ale także zapewniamy, że są one technicznie doskonałe. Ta strategia zapewniła nam pozycję lidera na rynku i będzie definiować nasze działania w nadchodzących latach. Dążenie do perfekcji to dążenie do ciągłego doskonalenia.

Dzięki innowacyjnym systemom montażu, takim jak Uniclic, który pozwala każdemu Tomkowi, Markowi czy Adamowi na samodzielne ułożenie podłogi, w 1997 roku zapoczątkowaliśmy rewolucję w branży.

Inne kamienie milowe obejmują następujące kolekcje: 

  • Perspective – pierwsze podłogi laminowane z rowkiem w kształcie litery V między deskami.
  • Impressive – podłogi laminowane o wyjątkowej wodoodporności.
  • Capture – kiedy nie da się już odróżnić podłogi laminowanej od prawdziwego drewna.
 

Quick-Step to marka UNILIN


Odkryj UNILIN

Przeglądaj witrynę UNILIN z ofertami pracy