Wodoodporne podłogi laminowane

Wodoodporny laminat? Sprawdź naszą ofertę!

Poznaj najnowszą generację podłóg laminowanych. Podłogi, które nie tylko wyglądają niezwykle naturalnie, ale są także stuprocentowo odporne na wilgoć.

Podłogi laminowane

Dzięki szerokiemu wyborowi podłóg laminowanych Quick-Step możesz projektować naprawdę niezwykłe wnętrza. Ponadto będą one również wygodne dzięki połączeniu podłogi laminowanej z ogrzewaniem podłogowym. Doskonała jakość naszych produktów jest rezultatem wielu dekad doświadczeń jako innowacyjnego pioniera w dziedzinie podłóg.

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi laminowane Quick-Step

Podłogi laminowane są jak podłogi z prawdziwego drewna

Zupełnie jak podłogi z prawdziwego drewna

Zespół projektowy Quick-Step czerpie inspiracje z najnowszych trendów ze świata architektury, mody i wzornictwa, nieprzerwanie wymyślając nowe, inspirujące podłogi, cechujące się naturalnością i autentycznością. Rezultat? Podłogi laminowane o niespotykanym poziomie realizmu nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Wysokiej jakości podłogi laminowane

Wysoka odporność, która wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom

Quick-Step poważnie traktuje ochronę Twojej podłogi. Dzięki inteligentnym innowacjom, takim jak technologia Scratch Guard i HydroSeal, podłogi laminowane Quick-Step zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, plamami, a nawet zawilgoceniem od powierzchni.

Podłogi laminowane z łatwym w obsłudze systemem zatrzaskowym

Łatwość montażu

Układanie podłóg Quick-Step nie sprawia żadnych trudności dzięki opatentowanemu, znanemu na całym świecie systemowi Uniclic.

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg laminowanych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Niezależnie od tego, czy podobają Ci się posadzki nowoczesne lub tradycyjne, podłogi laminowane Quick-Step są oferowane w szerokiej gamie rozmiarów desek, różnych rodzajach struktury drewna, bogatej palecie kolorów i wielu atrakcyjnych teksturach i rowkach.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.

Wszystko, co potrzebne do wykończenia wnętrz z klasą

Masz już dobraną idealną podłogę? W takim razie pora zakasać rękawy i zacząć prace nad podłogą. Dzięki tym narzędziom wszystko będzie przebiegało bez najmniejszych kłopotów: od montażu i wykończenia po pielęgnację.

Łatwe w montażu podłogi laminowane

Szybki i łatwy montaż

Opatentowana technologia i szeroka gama podręcznych narzędzi instalacyjnych pomogą Ci błyskawicznie ułożyć podłogę.

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie swojej podłogi laminowanej

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie

Szczegóły mają znaczenie. Dlaczego więc nie uzyskać doskonałego efektu, wykańczając podłogę odpowiednio dopasowanymi akcesoriami?

Bezproblemowa konserwacja podłóg laminowanych

Bezproblemowa konserwacja

Podłogi laminowane Quick-Step nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.