Go to content Go to search
Podłogi laminowane Quick-Step

Panele laminowane

Połączenie najlepszej wytrzymałości i piękna

Panele laminowane: czemu zawdzięczają swoją trwałość

Wybór idealnej podłogi to ważny krok w tworzeniu wyjątkowego domu. Nasze panele laminowane mają wszystko, czego potrzebujesz: duży wybór kolorów, tekstur i wzorów, dzięki czemu możesz znaleźć panele podłogowe laminowane do każdego pomieszczenia.

Idealne panele podłogowe do każdego pomieszczenia

Wodoodporne panele w łazience, pełny życia pokój dzienny czy wytrzymała podłoga w kuchni: w naszej kolekcji podłogowych paneli laminowanych znajdziesz rozwiązanie, którego poszukujesz. Chętnie pomożemy w realizacji Twojego projektu, wyszukując podłogę pasującą do Ciebie i Twojego domu.

Odkryj nasze bestsellery

Quick-Step Capture laminate collection

NOWOŚĆ Poznaj naszą kolekcję Capture

Odwzorowanie wierne naturze. Elegancja i autentyczność sprawiają, że odróżnienie kolekcji Capture od prawdziwego drewna jest prawie niemożliwe. Nasze wysokiej jakości podłogi są wynikiem dopracowanego rzemiosła i innowacji. To właśnie dlatego nie możesz przegapić naszych podłóg laminowanych Capture.

NOWOŚĆ Muse: Wygląda jak kamień, zachowując przyjemną domowa atmosferę

Kolekcja Muse czerpie inspiracje z naturalnego kamienia, jednocześnie dodając własne akcenty. Ciesz się całym pięknem kamienia w połączeniu z ciepłem i komfortem domu. Dzięki głębokim, perfekcyjnie dopasowanym strukturom powierzchni, podłoga zapewnia również właściwe odczucia przy dotyku. Żadna podłoga laminowana nie była jeszcze tak zbliżona do prawdziwej faktury naturalnego kamienia.

Galeria inspiracji

Trzy powody,
dla których warto wybrać nasze panele laminowane

 • Naturalny wygląd i tekstura

  Dzięki autentycznym i naturalnym wzorom drewna nasze podłogi laminowane sprawią, że Twój dom będzie wyjątkowy.
  Dzięki autentycznym i naturalnym wzorom drewna nasze podłogi laminowane sprawią, że Twój dom będzie wyjątkowy.
 • Odporność na zarysowania i plamy

  Technologia Scratch and Stain Guard umożliwia życie bez trosk.
  Technologia Scratch and Stain Guard umożliwia życie bez trosk.
 • Wodoszczelność w 100%

  Ekologiczne wzornictwo w Twoim domu? Podłogi laminowane z powłoką HydroSeal są łatwe w pielęgnacji i w pełni wodoodporne.
  Ekologiczne wzornictwo w Twoim domu? Podłogi laminowane z powłoką HydroSeal są łatwe w pielęgnacji i w pełni wodoodporne.
Quick-Step laminate accessories

Akcesoria do
paneli laminowanych

Żaden ubiór nie jest kompletny bez odpowiednich dodatków i dotyczy to również naszych paneli laminowanych. Aby ułatwić Ci życie, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Od właściwego podkładu po ostatnie szlify — poprowadzimy Cię przez całą drogę, aby można było beztrosko cieszyć się swoim domem.

Znajdź dopasowane akcesoria

Pasja projektowania

 

Joyce Van Waeleghem i jej zespół łączą pasję z innowacyjnością, aby projektować wytrzymałe ‘podłogi na całe życie’, które wyróżniają się zarówno pod względem wzornictwa, jak i wytrzymałości. Te stylowe podłogi laminowane, zawsze zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi i wierne naturze w wyglądzie i dotyku, są również łatwe w montażu i pielęgnacji.

“Chcę projektować podłogi, które są ‘modne dziś, klasyczne jutro’: współczesne, ale też bardzo wytrzymałe na próbę czasu.”