Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Płytki winylowe

najlepsze połączenie

Winylowe płytki podłogowe:
najlepsze połączenie

Ktokolwiek stwierdzi, że winylowe podłogi wyglądają tanio i nudno nie zwracał uwagi na rynek w ostatnich latach. Współczesne winylowe podłogi wyewoluowały, stając się luksusową i naturalnie wyglądającą alternatywą dla podłóg laminowanych lub wykonanych z drewna, jednocześnie oferując wiele praktycznych zalet. Winylowe płytki podłogowe łączą prosty montaż, ciepło oraz doskonałą wytrzymałość z charakterystycznym wyglądem podłóg .z płytek. Co więcej, tego rodzaju podłoga może wytrzymać naprawdę trudne warunki, zapewnia pełną wygodę chodzenia i jest łatwa do utrzymania w czystości. W skrócie, płytki winylowe są czymś więcej niż tylko tanim zamiennikiem płytek lub podłogi z prawdziwego drewna.

Naturalny wygląd


Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step są oferowane w szerokiej palecie kolorów i wzorów, z których każdy jest wyjątkowy i autentyczny: od realistycznych szczegółów po oszałamiające tekstury i fascynujące kompozycje kolorystyczne. Sprawia to, że są doskonałą alternatywą dla kamienia, płyt ceramicznych lub betonu.

Łatwa pielęgnacja


Wszystkie podłogi winylowe Quick-Step wykorzystują wyjątkową technologię Scratch Guard™, zapewniającą doskonałą ochronę przed zarysowaniami.

Łatwy montaż

Dzięki naszym opatentowanym i uznanym systemom Uniclic i Uniclic Multifit, montaż podłogi z płytek winylowych jest znacznie łatwiejszy niż montaż podłóg z płytek kamiennych.


Znajdź swoją ulubioną podłogę z płytek winylowych