Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

PODŁOGI DO SYPIALNI

Wybór idealnej podłogi do sypialni

Miejsce, w którym wtulasz się w poduszkę, spokojnie spędzasz noc i drzemiesz od czasu do czasu — sypialnia to miejsce, w którym komfort jest najważniejszy. Poza wygodnym łóżkiem i miękką poduszką zasługujesz także na perfekcyjną podłogę do sypialni.

Miękkie i ciepłe podłogi do sypialni

Aby wyspać się jak najlepiej, poszukaj podłogi do sypialni, która będzie spełniać wszystkie kryteria z Twojej listy. Przyjemny wygląd i faktura drewna, aby sypialnia stała się oazą odpoczynku: tak! Miękkość dla stóp, aby wstawanie z łóżka stało się czymś przyjemnym: dwa razy tak! A ponadto: przyjazność dla alergików, aby każdy domownik spał bezpiecznie i zdrowo.Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step do sypialni:

Podłogi dla każdego gustu

Będąc w domu, spędzasz około jednej trzeciej czasu w sypialni. Bez wątpienia potrzebujesz tam podłogi, która odzwierciedla Twój styl. Odkryj autentyczne wzory i kolory, porównaj różne rodzaje wykończeń i tekstur, wybierz dowolny rodzaj ukosowania, typ rowków oraz innych dopasowanych akcesoriów. Wśród podłóg Quick-Step — laminowanych lub winylowych — na pewno znajdziesz podłogę, dzięki której urządzisz sypialnię swoich marzeń.

Ciepło i miękkość w dotyku

Masz problem z porannym wstawaniem z łóżka? Wybierz więc podłogę Quick-Step do sypialni. Jej miękkość — ekskluzywna przyjemność dla Twoich stóp — sprawi, że wstawanie stanie się przyjemnością. A dzięki odpowiedniemu podkładowi podłogi Quick-Step mogą być łatwo łączone z ogrzewaniem podłogowym: czego więcej potrzeba do zapewnienia sobie dobrego snu?

Łatwość pielęgnacji

Uszczelnione powierzchnie podłogi, szczeliny antystatyczne, wodoszczelne powłoki — podłogi Quick-Step mają wszystko, czego potrzeba, aby zapobiec zbieraniu się brudu lub pomóc w błyskawicznym posprzątaniu sypialni. Dzięki temu są też bardzo przyjazne dla alergików: wreszcie możesz zdrowo spać i oddać się sennym marzeniom.

Układanie w mgnieniu oka

Dzięki opatentowanym technologiom Uniclic i Uniclic Multifit firmy Quick-Step możesz ułożyć podłogę w sypialni jak profesjonalista, po prostu łącząc deski na zatrzask. Jest to niezwykle łatwe — nawet w najmniejszych zakątkach sypialni. Bardzo szybko wskoczysz do łóżka...

Bez problemów przez lata

Odporna na ścieranie podłoga Quick-Step — laminowana lub winylowa — jest tak skonstruowana, aby wytrzymać przez wiele lat. Aby zapewnić lata optymalnego komfortu podczas snu, Quick-Step oferuje 20-letnią lub dożywotnią gwarancję na wszystkie podłogi w sypialni.

Discover all bedroom floors

Get inspired

Quick-Step floors are extremely versatile, which means they can be used throughout the house. And thanks to the wide range of designs & styles - from classic to trendy - there is bound to be a Quick-Step floor for every room in the house.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do sypialni: