Go to content Go to search
szary winyl klik w pokoju dziecinnym

Panele winylowe na klik

Panele winylowe na klik: połączenie luksusu i funkcjonalności

Twój pokój potrzebuje nowej podłogi? Panele winylowe na klik są wszystkim czego potrzebujesz. Nasze podłogi stworzone są z PVC, co oznacza, że będą służyć Ci przez lata, jednocześnie wyglądając wciąż tak, jakbyś dopiero je zainstalował. Unikalny system zatrzaskowy sprawia, że nasze podłogi są łatwe w montażu. Do ich instalacji nie będziesz potrzebować kleju, co sprawia, że nasze panele winylowe na klik są najlepszą opcją do renowacji podłogi.

Panele winylowe na klik: jaki rodzaj wybrać?

Każde pomieszczenie ma wyjątkowe cechy i wymagania, a w Quick-Step znajdziesz odpowiednie do każdego pokoju panele winylowe na klik.

beżowy winyl klik w domowym biurze

Alpha Vinyl

Nasze podłogi Alpha Vinyl wyposażone są w system zatrzaskowy oraz dostępne są w różnych formatach. Natomiast dzięki naszym płytom winylowym takim jak Skała betonowa, stworzysz solidny, industrialny wygląd. W przypadku rustykalnej architektury, nasze naturalne deski winylowe Dąb Bawełniany będą pasować idealnie do Twojego wnętrza. Podłogi Alpha Vinyl Click znane są ze swojej odporności na plamy, zadrapania, uderzenia, a także z tego, że doskonale nadadzą się do położenia na nieregularnej powierzchni. Ta podłoga będzie wyglądać jak nowa nawet po wielu latach intensywnego użytkowania oraz jest odporna na wodę, dzięki czemu będzie dobrym wyborem do pomieszczeń narażonych na zawilgocenie, takich jak kuchnia czy łazienka.

ciemnoszara podłoga z płytek winylowych w sypialni

Vinyl Flex

Panele winylowe na klik występują też w drugim, luksusowym rodzaju, a jest nim podłoga Vinyl Flex, która dostępna jest również jako płytki czy deski. Odporne na wodę panele winylowe na klik są bardzo łatwe w montażu, ponieważ ich system zatrzaskowy umożliwia bezproblemowe, idealne ułożenie podłogi. Panele Vinyl Flex są popularne ze względu na swój naturalny wygląd i fakturę, co czyni je nie tylko funkcjonalną, ale również stylową podłogą. Nie musisz się martwić o hałas, ponieważ panele są miękkie, dzięki czemu tłumią hałas. Przed montażem upewnij się, że powierzchnia jest idealnie płaska, ponieważ nieregularna powierzchnia wpłynie na końcowy efekt. Podłoga Vinyl Flex istnieje również w cieńszym wariancie do montażu na klej.

instalacja winylu zatrzaskowego na istniejącej podłodze z płytek w kuchni

Panele winylowe na klik jako idealne rozwiązanie podczas renowacji

Montaż nowej podłogi może być kłopotliwy, jednak wybierając panele winylowe na klik od Quick-Step, nie będziesz miał z nim problemu. Nasze podłogi są nie tylko łatwe w montażu ze względu na swój system zatrzaskowy, ale też dlatego, że usuwanie starej podłogi nie jest konieczne. Nową podłogę możesz zamontować na starej, jednak upewnij się, że powierzchnia jest czysta i płaska. Upewnij się również, by w podłodze nie było żadnych szczelin, ponieważ może mieć to wpływ na panele winylowe. Wreszcie, ważne jest by stara podłoga była wolna od insektów czy pleśni.

Twoja podłoga jest nieregularna? Podłogi Alpha Vinyl mogą być dla Ciebie doskonałym wyborem! Możesz ją zamontować na bardziej nieregularnej powierzchni, jednak warto zapoznać się z instrukcją montażu i postępować zgodnie z nią, w przypadku ograniczeń związanych z instalacją paneli. Niektóre podłogi Alpha Vinyl dostarczane są ze specjalnym podkładem, który ułatwia montaż, więc sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Oszczędzi Ci to dużo pracy, jednocześnie otrzymując nieskazitelną podłogę, która posłuży Ci przez lata. Nie zapomnij sprawdzić instrukcji montażu, aby panele winylowe na klik zostały ułożone zgodnie z wytycznymi.

mężczyzna instaluje podłogę winylową typu click na podłożu

Jak zainstalować luksusowe panele winylowe na klik?

Nasze panele winylowe na klik są łatwe w montażu, dzięki systemowi zatrzaskowemu. Upewnij się, że przeczytałeś instrukcję dołączoną do każdej podłogi lub nasz przewodnik krok po kroku. Kupując podłogę Vinyl Flex, starannie przygotuj powierzchnię pod montaż. Upewnij się, że jest czysta, płaska i regularna. Większość naszych podłóg wymaga oddzielnego podkładu, który jest niezbędny, podnosi jakość, komfort i ostateczny wygląd podłogi oraz poprawia komfort akustyczny pomieszczenia. Po zamontowaniu podkładu, zacznij instalować panele winylowe na klik. Upewnij się, że używasz odpowiednich narzędzi.

Po instalacji podłogi, nadchodzi czas, aby wykończyć ją pasującymi akcesoriami. W naszej ofercie znajdziesz listwy przypodłogowe w tym samym stylu, co Twoja podłoga, w celu stworzenia jednolitego wyglądu. Otrzymaj podłogę, która doda elegancji pomieszczeniu i będzie Ci służyć na lata. Które panele wybierasz?

Odkryj panele winylowe na klik