Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Podłogi Quick-Step Alpha Vinyl

Sztywne panele winylowe

Co sprawia, że podłoga Alpha Vinyl jest tak wyjątkowa?

Dlaczego warto wybrać sztywną panele winylową?

Kiedy żyjesz pełnią życia, potrzebujesz podłogi, która wytrzyma wszystko. Podłoga Alpha Vinyl została zaprojektowana i wyprodukowana przez nasz zespół w Belgii, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis pod względem wzornictwa ani wydajności. Zyskasz bezproblemowe, wytrzymałe i piękne podłogi łączące praktyczne funkcje z wyjątkowymi detalami powierzchni. Co może być lepsze?

Poznaj trzy wyjątkowe cechy, które sprawią, że pokochasz podłogę Alpha Vinyl – najlepszą ze wszystkich.

Niezrównane piękno

Nasza rewolucyjna technologia powierzchni skutkuje najbardziej naturalnie wyglądającymi podłogami winylowymi. Nasi belgijscy projektanci podłóg, inspirowani naturą, dążą do znalezienia perfekcyjnego kawałka drewna lub kamienia, na którym opierają swoje projekty. Twoje podłogi będą nie tylko modnie wyglądać, ale też trudno będzie odróżnić je od ich pierwowzorów w naturze.

Odkryj więcej

Cudownie ciche

Dzięki lepszej izolacji akustycznej niż tradycyjne podłogi, podłogi Alpha Vinyl są idealne do domu pełnego życia. Składają się z wielu warstw, dzięki czemu zapewnią Ci spokój i ciszę, na które zasługujesz, z dala od zgiełku codziennego życia.

Odkryj więcej

Innowacyjna, wodoszczelna technologia

Rozlana woda na podłodze? Nie musisz się martwić o podniesione krawędzie ani pęczniejące deski. Wszystkie elementy podłogi Alpha Vinyl są w 100% wodoodporne.

Ponadto nasza wodoszczelna technologia Hydroseal w połączeniu z systemem Uniclic lub Unizip całkowicie zamyka łączenia między panelami i płytkami. Dzięki temu powierzchnia podłogi jest całkowicie wodoszczelna, a brud i bakterie nie osadzają się w podłożu.

Odkryj więcej

NOWOŚĆ Alpha Vinyl z zintegrowanym podkładem

Quick-Step oferuje także Alpha Vinyl z zintegrowanym podkładem.

  • Dodatkowy pokład nie jest już potrzebny.
  • Najlepsza redukcja hałasu do sąsiadujących pomieszczeń.
  • Doskonała odporność na plamy, zarysowania i uderzenia.
  • Teraz instalacja jest jeszcze szybsza i łatwiejsza.

Odkryj wszystkie podłogi Alpha Vinyl

Modne biuro domowe z ekologiczną podłogą winylową

Zrównoważony rozwój w sercu Twojego domu

Wszyscy kochamy naturalne piękno. Jedynym sposobem, aby nadal cieszyć się pięknymi rzeczami, które nasza planeta ma do zaoferowania, jest traktowanie jej z szacunkiem. Dlatego też nasze produkty podłogowe nie tylko dobrze wyglądają, ale są również tak odporne na zużycie i ekologiczne, jak to tylko możliwe. Razem możemy zmniejszyć nasz ślad ekologiczny, począwszy od produkcji podłogi, aż do końca jej eksploatacji.