Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

podłogi w przedpokoju

Dobierz idealną
podłogę do przedpokoju

Przelotne spojrzenie, prawdopodobnie trzy lub cztery sekundy. Tyle wystarczy, by nowo przybyli goście wyrobili sobie opinię o Twoim cudownym domu. Innymi słowy: przedpokój jest doskonałym miejscem do zrobienia wspaniałego wrażenia już od wejścia. Wspaniała klatka schodowa, nowoczesna antresola, ogromne okno z łukami — nie każdy ma wystarczająco duży przedpokój, aby stworzyć takie wejście. Na szczęście podłoga w przedpokoju może wywołać odpowiedni efekt!

Modne i funkcjonalne podłogi

Najważniejsze na początku: podłoga w przedpokoju powinna być funkcjonalna i bardzo odporna na zużycie, uszkodzenia i wilgoć. Ludzie będą przecież do Ciebie przychodzić w każdą pogodę. Po co jednak układać najwyżej klasy podłogę na wiele lat, jeśli nikt jej nie zauważy? Jeśli naprawdę chcesz zrobić wrażenie, odrzuć ciemne odcienie, wprowadzając jasne kolory i modne wzory podłogi. W ten sposób stworzysz wrażenie wspaniałego przedpokoju. Zanim się zorientujesz, Twoja podłoga będzie na ustach wszystkich, wprawiając gości w zachwyt już od wejścia.Powody, dla których pokochasz podłogi Quick-Step do przedpokoju

Podłoga, która wytrzyma naprawdę duży ruch

Goście w przemokniętych butach lub na wysokich obcasach, wnoszący walizki, upuszczający portmonetki albo wnoszący mokre parasole z ostrym szpicem. Czasem przedpokój musi sprostać ciężkim warunkom, których efektem są zarysowania i plamy. Podłogi laminowane lub winylowe Quick-Step idealnie sprawdzą się w takich warunkach. Szczególnie dzięki opatentowanym technologiom Scratch Guard i Stain Guard — taka podłoga w przedpokoju będzie zawsze wyglądać imponująco.

Odporność na deszcz wliczona w cenę

Wiatr, deszcz, a może nawet śnieg. Niezależnie od tego jaka jest pogoda, goście zawsze wniosą jej ślady do przedpokoju. Boisz się, że podłoga nie poradzi sobie z wilgocią? Dzięki w 100% wodoodpornej podłodze winylowej nie musisz się o nic martwić. A może podłoga laminowana CreoCaptureEligna, Classic, Impressive (Ultra) i Majestic Quick-Step, z najnowocześniejszą wodoodporną powłoką HydroSeal? Być może kiedy następnym razem będzie padać, nawet się z tego ucieszysz!

Powiedz „do widzenia” brudowi

Przychodzą goście. Otwierasz drzwi. Nagle orientujesz się, że podłoga w przedpokoju to jedyne miejsce w domu, które nie jest pozamiatane. Brzmi znajomo? Jeśli jednak masz podłogę Quick-Step, w mig przygotujesz przedpokój na przyjęcie lub odwiedziny. Uszczelnione powierzchnie i szczeliny antystatyczne — to tylko dwa sposoby na szybkie czyszczenie, które mają w zanadrzu podłogi Quick-Step. Doskonale nadają się do wykonania prac domowych na ostatnią chwilę.

Klasa 33

Nadzwyczajne warunki wymagają nadzwyczajnych środków: jeśli przedpokój lub wejście są narażone na ponadprzeciętne obciążenia, wcale nie musisz obniżać standardów przy poszukiwaniu wymarzonej podłogi laminowanej. Przykładowo, podłoga laminowana Quick-Step może być użytkowana w wielu różnych miejscach i warunkach — jest nawet dostępna w klasie 33 do intensywnej eksploatacji komercyjnej. To doskonałe rozwiązanie do stworzenia optymalnych warunków do życia lub pracy dla Ciebie i Twojej podłogi.

Odkryj wszystkie podłogi w przedpokoju

Podłoga laminowana czy winylowa – którą wybrać?

Mówiąc o intensywnie wykorzystywanych pomieszczeniach nie sposób nie wspomnieć o przedpokoju. Podłogi w przedpokoju znoszą najtrudniejsze warunki, w tym między innymi śnieg, deszcz, błoto i zabrudzenia, a co więcej, muszą także robić idealne wrażenie – to przecież tę podłogę goście zobaczą jako pierwszą po wejściu do mieszkania. Idealnie byłoby, gdyby zminimalizowały one również odgłosy wydawane przez buty wielu osób przebywających w danym miejscu. Z drugiej strony, jeśli wolisz, by twoi goście nie nosili butów, podłoga musi zachęcać ich do chodzenia w kapciach, boso lub w skarpetach.

Najlepszy wybór

Dlaczego?

  • Doskonałe do intensywnych zastosowań: odporne na wilgoć, zarysowania i zabrudzenia
  • Oszczędzają czas: są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji
  • Wytrzymałe: gwarancja od 20 lat do dożywotniej
  • Idealne dla majsterkowiczów: łatwy montaż
  • Przytulne: ciepłe i delikatne

LASCIATI ISPIRARE

Niezwykła uniwersalność podłóg Quick-step pozwala na zastosowanie ich w całym domu. Dzięki szerokiej gamie wzorów i stylów — od klasycznych po nowoczesne — możesz zastosować podłogę Quick-step w każdym pomieszczeniu.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do przedpokoju: